تاریخ درج خبر : 1393/07/24
کد خبر : ۳۷۹۸۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش پیاده روی عمومی در کهگیلویه و بویراحمد

هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‏های همگانی برگزار می‏شود. در همین راستا نیز اداره کل تربیت بدنی استان در نظر دارد همایش پیاده روی را در سراسر استان صبح فردا برگزار کند.پپ
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: به مناسب هفته تربیت‌بدنی همایش پیاده‌روی خانواده صبح فردا جمعه 25 مهر ماه در سراسر کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
محمد علی رهامی بیان کرد: یکی از شیوه‌های زندگی جامعه امروزی که به منظور ارتقاء سلامت و پیش‌گیری از بیماری‌های مزمن باید اصلاح شود فعالیت جسمانی به ویژه پیاد‌ه‌روی است که توجه به این ورزش مفرح و کم‌هزینه در کاهش مرگ و میر افراد تاثیر‌گذار است.
وی گفت: پیاده‌روی تاثیر خوب و مثبتی بر نشاط افراد دارد از این رو برگزاری چنین همایشی در سلامت مردم بسیار تاثیرگذار است که همواره برگزاری همایش پیاده‌‌روی در سراسر این استان با استقبال خوب مردم مواجه است.
این مسئول زمان برگزاری این همایش در سراسر این استان را ساعت هفت صبح روز جمعه 25 مهرماه عنوان کرد و افزود: این همایش در شهر یاسوج از ابتدای جاده سلامت جنب شرکت نفت تا تپه نور‌الشهدا برگزار می‌شود.
رهامی اضافه کرد: همایش پیاده‌روی گچساران از پارک مهرورزی تا پارک لاله این شهر برگزار می‌شود ضمن اینکه استادیوم آزادی تا تپه نور الشهدا مسیر همایش پیاده‌روی خانواده در شهر دهدشت تعیین شده است.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در شهرستان چرام پیاده‌روی از اداره ورزش و جوانان تا دانشگاه صنعت و معدن در این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی یادآور شد: همایش پیاده روی در شهر سی‌سخت از فلکه الله تا تپه نورالشهدا، باشت از استادیوم تختی تا تپه نور‌الشهدا، بهمئی از اداره ورزش و جوانان تا گلزار شهدا این شهر و لنده از اداره ورزش و جوانان شهرستان تا تپه نور‌الشهدا برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه مسیر پیاد‌ه‌روی در چیتاب از میدان بسیج تا گلزار شهدای این شهر برگزار می‌شود، از مردم برای حضور در این همایش پیاده‌روی دعوت کرد.
رهامی خاطرنشان کرد: در پایان به شرکت‌کنندگان در این همایش پیاده روی به قید قرعه جوایزی اهداء می‌شود.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ورزشکار گفت:

    شهر سوق که همیشه پیشقدم برنامه های پیادهروی بوده فرتموش شد

پربازديد