تاریخ درج خبر : 1393/07/27
کد خبر : ۳۷۹۹۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

حکم اولین بانوی مدیرکل در کتابخانه های عمومی کشور تایید شد

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حکمی زینب قربانی خلف آباد را به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد تعیین کرد.IMG_0517
زینب قربانی خلف آباد طی حکمی از سوی علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

زینب قربانی خلف آباد پیش از به عنوان سرپرست این اداره کل مشغول به فعالیت بوده که با انتصابش به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد، نخستین بانوی مدیرکل در این استان و نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد که در دوره مدیریت علیرضا مختارپور منصوب شده است.

قربانی دانش آموخته کارشناسی ارشد ادبیات و دارای بیش از دوازده سال سابقه خدمت در کتابخانه های‌عمومی یاسوج و از کتابداران موفق کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کتابدار همجوار استانتان گفت:

    با سلام و عرض تبریک به خانم قربانی جهت انتصابشان به سمت مدیر کلی یک پیشنهاد داشتم سایت استانتان اصلا” به روز نیست خواهشمند است اطلاعات و اخبار بیشتری از کتابخانه های استانتان روی سایت بگذارید برای شما و همکارانتان از خداوند آرزوی صحت و سلامت و توفیق دارم.

پربازديد