تاریخ درج خبر : 1393/07/27
کد خبر : ۳۷۹۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

انتخابات انجمن اسلامی دانشگاه یاسوج آبان‌ماه برگزار می‌شود

مدیر امور فرهنگی دانشگاه یاسوج گفت: انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یاسوج آبان سال جاری برگزار می‌شود.IMG_0325

به گزارش سایت استان، مجید باقریان در نشست خبری با رسانه های استان گفت: کارهای فرهنگی که در این دوره انجام شده که راه‌اندازی و فعالیت‌ کانون‌های مختلف فرهنگی از مهمترین آنها بوده که در دوره‌های پیشین تعطیل بودند.

وی راه اندازی کانون های اندیشه، موسیقی، ایلات، هلال احمر و نمایشی را از ابتکارهای حوزه فرهنگی دانشگاه یاسوج دانست و افزود: مستقر کردن دفتر جهاد دانشگاهی و برگزاری دوره های آموزشی رسانه با تخفیف 70 درصدی برای دانشجویان از سایر اقدامات این حوزه در سال جاری است.

مدیر فرهنگی دانشگاه یاسوج حضور سرداران برجسته در جشن غدیر، برگزاری مسابقه اذان و نماز برای کارکنان دانشگاه، برگزاری مسابقه غدیر برای دانشجویان، اعزام کارکنان و دانشجویان دختر و پسر  به مشهد مقدس، برپایی  20 کارگاه آموزشی، آموزش قرآن در دانشگاه ها، پخش 10 فیلم دفاع مقدس و سرکشی از کمپ های اعتیاد برای دانشجویان با همکاری نهادها را  از جمله کارهای انجام گرفته برشمرد.

باقریان به برگزاری همایش علل و راهکار توسعه فرهنگی در استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و بیان داشت: در این همایش موانع توسعه فرهنگ بررسی می شوند، ضمن اینکه کارهای عملیاتی این همایش انجام شده است و فراخوان ارسال مقاله آن بزودی منتشر می‌شود.

وی گریزی به برنامه های آتی این حوزه داشت و ادامه داد: برگزاری محفل بزرگ انس با قرآن با حضور قاری بین المللی، برگزاری همایش بزرگ عفاف و حجاب با همکاری یکی از مؤسسات بین المللی، دعوت از یکی از بازیگران سریال مختار، اردوی دانشجویان به مسجد جمکران و دیدار آنها با مراجع تقلید، برگزاری مسابقات سراسری قرآن، حضور یکی از مداحان برجسته را از جمله برنامه های اجرایی آتی دانشگاه یاسوج در حوزه فرهنگ است.

باقریان از رسانه ها خواست معاونت فرهنگی را در برگزاری برنامه ها یاری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • معتدل مایل به چپ گفت:

    بی کس وخوت رستاد رای اصلاح طلبان را زد. هی بدو تا نبردشونه

  • دلسوز گفت:

    رستاد و باقریان مسابقه نهانه که بسا کاندید چپل من کهگلو وابوین. دوتات من خرد جمعی رد ایابوییت. از ما گفتن بی و از شما نشنفتن

پربازديد