تاریخ درج خبر : 1393/07/28
کد خبر : ۳۸۰۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کسب افتخاری دیگر توسط مدیر ملی هم استانی/عکس

شرکت پتروشیمی شازند به عنوان صادر کننده نمونه سال ۹۳ انتخاب شد.
مراسم بزرگداشت روز ملی صادرات ۲۷ مهرماه با معرفی و تجلیل از ۵۰ صادرکننده نمونه در سالن اجلاس سران برگزار شد.
در این مراسم تندیس و لوح تقدیر صادر کننده نمونه سال ۹۳ به جناب آقای مهندس خداداد غریب پور مدیریت محترم عامل شرکت پتروشیمی شازند اهدا شد.

2258
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، در این مراسم که دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، چیت چیان وزیر نیرو ، نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت وجمع کثیری از مقامات دولتی و فعالان اقتصادی حضور داشتند، از صادرکننده گانی که بر اساس سه معیار اساسی ارزش افزوده بالا، صادرات کالاهای‌های‌تک و صادرات خدمات فنی- مهندسی نمره قبولی سازمان توسعه تجارت را گرفته اند، تجلیل شده و به عنوان صادر کننده نمونه معرفی شدند.

1389
این سه معیار در راستای سیاست‌های سازمان توسعه تجارت برای گسترش صادرات کالاهای با ارزش افزوده بالا و جلوگیری از خام‌فروشی اتخاذ شده است. در سال جاری پس از ثبت‌نام از ۳۱۲ متقاضی شرکت در فرایند انتخاب صادرکننده نمونه، ۱۸۹ صادرکننده شامل ۱۷ شرکت در بخش خدمات، ۱۶۰ شرکت در بخش کالا و ۱۲ اتحادیه و انجمن در بخش تشکل‌ها به مرحله بعدی راه یافتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • عظیمی فر گفت:

    بنازم به غیرت و توان این هم استانی که در کمترین زمان مدیریتی رکوردههای بی سابقه ای ثبت می نماید/به سهم خودم به وجود ایشان افتخار می کنم و از خداوند بزرگ ارزوی سرافرازی و توفیق بیشتر برای ایشان مسئلت دارم

پربازديد