تاریخ درج خبر : 1393/07/30
کد خبر : ۳۸۰۳۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تسلیت مسئولان و شخصیتها به خانواده محمودیان/بروزرسانی می‌شود

در پی درگذشت نماینده اسبق بویراحمد در مجلس، برخی از مسئولان و شخصیتهای استان این مصیبت را تسلیت گفتند.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در پیامی درگذشت نماینده اسبق شهرستان بویراحمد در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفتند.

در پیام تسلیت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی آمده است: خبر فوت روحانی تلاشگر در عرصه خدمت به انقلاب و مردم، حجت الاسلام و المسلمین آقای سید نورمحمد محمودیان موجب تألم و تأثر گردید.

سنوات حضور مؤثر وی در مجلس شورای اسلامی را مردم شریف و عزیز استان به خصوص مردم شهرستان بویراحمد فراموش نخواهند کرد. خدمت های عمومی و موردی به مردم استان قرین اجر از جانب پروردگار متعال است.

از خداوند متعال علو درجات برای آن مرحوم می طلبم و مسئلت دارم دوران کسالت وی را مایه تطهیر و مغفرت واسعه قرار دهد. بازماندگان را به صبر دعوت می کنم و برای آنان اجر جزیل خواستارم.

*********************************

 پیام تسلیت استاندار به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پیامی درگذشت روحانی فداکار، عالم وارسته حجت الاسلام والمسلمین مرحوم حاج سید نورمحمد محمودیان (رحمه اله علیه) نماینده دور دو وسوم بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت .

بسم الله رحمن الرحیم’

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَی یَوْمِ الْقِیَامَهِ’

ضایعه غمناک درگذشت روحانی فداکار، عالم وارسته حجت الاسلام والمسلمین مرحوم حاج سید نورمحمد محمودیان (رحمه اله علیه) نماینده اسبق مردم شریف بویراحمد ودنادر مجلس شورای اسلامی که یکی از خادمان واقعی اسلام و انقلاب و مردم شهید پرور بودند همه ارادتمندان ایشان را متأثر و موجبات تأثر و تألم روحی آشنایان با شخصیت این روحانی خدوم را فراهم آورد.

فقدان این عالم فرزانه هرگز نمی تواند خدمات ایشان را در عرصه های مختلف فرهنگی سیاسی، علمی و اقتصادی از یادها محو نماید.

درگذشت این عالم جلیل القدر را به مردم شریف استان کهکیلویه و بویراحمد و بالاخص به بازماندگان و خاندان مکرم و معزز ایشان تسلیت می گویم و از آنجا که این روحانی مبارز با روحیه خیرخواهانه خود در دوران عمر گرانمایه اش منشاء خیرات و مثمر ثمراتی برای مردم بوده اند ایمان داریم روح بلند ان بزرگوار هم اینک در بارگاه امن الهی و در جوار رحمت بی پایانش جاودان آسوده است و در خلد برین میهمان رستگاران است.

خادمی درپایان این پیام آورده است ، علو درجات و رحمت واسعه الهی برای آن مرحوم ،صبر و شکیبایی و سلامت برای بازماندگان و ارادتمندان ایشان از ایزد منان مسألت می نمایم.

*****************

پیام نماینده بویراحمد و دنا به مناسبت درگذشت نماینده ادوار دوم و سوم بویراحمد

غلام محمد زارعی در پیامی درگذشت نماینده اسبق بویراحمد را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:
الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

خبر درگذشت حجت الاسلام “نورمحمد محمودیان ” نماینده اسبق شهرستان بویراحمد در مجلس شورای اسلامی موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
اینجانب درگذشت آن فقید سعید را به مردم شریف استان کهگیلویه وبویراحمد، شهرستان های بویراحمد ودنا و بالاخص به بازماندگان و خاندان مکرم ایشان صمیمانه تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.

غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف بویراحمد ودنا
و رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی

**********************

پیام تسلیت مشاور استاندار در پی درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

مشاور استاندار در پیامی درگذشت نماینده اسبق بویراحمد را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ إِلَى یَوْمِ الْقِیَامَهِ.
بی شک حوادث روزگار در گذر زمان همگان را به سفری بزرگ فرا می خواند و آنچه که در این راه موجب نجات انسان خواهد شد توشه ایست که همراه خواهیم داشت. اکنون که با مشیت و تقدیرالهی روح مرحوم مغفور حجت الاسلام والمسلمین سید نورمحمد محمودیان این روحانی وارسته و نماینده خدوم اسبق دوره دوم و سوم بویر احمد ودنا بسوی پروردگار خویش به پرواز در آمده، مصیبت فقدانش نه تنها خانواده های محترم محمودیان را عزادار نموده بلکه خاندان بزرگ سادات، جامعه روحانیت و آحاد مردم  ولایت مدار استان را نیز  متحمل خسارت نموده است.
اکنون باید صبورانه در مقابل عظمت پروردگار سر تسلیم فرود آوریم و  سنگینی بار مصیبت را با ذکر و توسل به ائمه اطهار و توکل به خدای رحمان رحیم تحمل نماییم .
اینجانب با نهایت تاثر و تاسف، مصیبت درگذشت حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرحوم سید نورمحمد محمودیان را  تسلیت و تعزیت عرض نموده از درگاه خدای متعال رحمت واسعه و غفران الهی را برای روح پاک آن عزیز و صبر و اجر همراه با عاقبت بخیری برای عموم بازماندگان مسئلت می نمایم.
سید اقبال راستگویی
مشاور فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویر احمد

***********************

پیام تسلیت فرماندار بویراحمد به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
والعلماء باقون مابقی الدهر,اعیانهم مفقوده وامثالهم فی القلوب موجوده
باکمال تاسف، خبردرگذشت عالم ارزشمند ومردمی ،حجه الاسلام والمسلمین سید محمد محمودیان ،نماینده مردم  شهرستانهای بویراحمد ودنا در دور دوم وسوم مجلس شورای اسلامی،قلب همه ی ارادتمندان ایشان را جریحه دار کرد.
بی شک آن روحانی ارزشمند که در طول  عمر بابرکت خود باتمام وجود،مدافع انقلاب اسلامی،هادی ونماینده ی مردم بودند،از یادها نخواهد رفت.
تقدیر چنان شد که در آستانه ی ماه محرم،همراه با عزای سید وسالارشهیدان،عزادار فرزندی پاک از آن سلسله ی جلیل القدر باشیم.
شفاعت وهمنشینی با سالار شهیدان،حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) برای ایشان مسئلت دارم.
هوشنگ یاری پور
فرماندار بویراحمد
*********************************

پیام تسلیت مدیرکل منابع انسانی استانداری به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

خبر درگذشت مجاهد تلاشگر عرصه خدمت به انقلاب و مردم ،حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید محمد محمودیان نماینده ادوار اول و سوم مجلس شورای اسلامی موجی از تالم و تاثر را در میان مردم قدرشناس استان کهگیلویه و بویراحمد برانگیخت.
بدون تردید خدمات ارزشمند آن فقید سعید در دهه اول انقلاب و در کسوت نمایندگی مردم شریف بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به یادگار خواهد ماند.
ضمن عرض تسلیت به بیت مکرم آنمرحوم و مردم خداجوی استان ،از درگاه ایزد منان مغفرت و رحمت واسعه برای آن روحانی وارسته و صبر جزیل برای بازماندگان مسالت می نمایم.

وحید محمدی تبار
مدیرکل منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد

**********************************

پیام تسلیت موحد به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

ضایعه حزن انگیز درگذشت عالم وارسته و مردمی ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید نورمحمد محمودیان نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی موجی از غم و اندوه را در بین اقشار مختلف مردم استان کهکیلویه و بویراحمد و همه دوستداران ایشان در جای جای میهن اسلامی پدید آورد . ایشان در طول دو دوره نمایندگی مردم شریف و نجیب بویراحمد و دنا منشآ خدمات ارزنده و شایسته ای بوده است و پس از اتمام دوران نمایندگی نیز ملجا مردم و محرومین بود .
اینجانب درگذشت آن عزیز سفرکرده را به بیت مکرم آنمرحوم ، سادات جلیل القدر مشهدی ، عموم مردم شریف استان و همه دوستداران ایشان تسلیت عرض نموده ، از خداوند متعال برای آنمرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستارم .

سیدمحمد موحد
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی

**********************************

پیام تسلیت سردار هاشمی به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

خبر درگذشت “حجت‌الاسلام و المسلمین مرحوم حاج سید نورمحمد محمودیان (رحمه اله علیه) موجب تاثر اینجانب گردید.

ارتحال این روحانی بزرگوار را به مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد و خانواده و بازماندگان محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن فقید سعید غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

*****************************

پیام تسلیت بزرگواری به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

رحلت روحانی فرهیخنه و تلاشگر حضرت حجت الاسلام و المسلمین محمودیان نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا در دوره های دوم و سوم مجلس شورای اسلامی را به قاطبه مردم غیور استان بویژه سادات محترم امامزاده محمود(ع) ( مشهدی ) و بیت شریف آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای شادی روح آن عزیز سفرکرده طلب علو درجات را دارم.
سیدعلی محمد بزرگواری
 نماینده مردم شریف کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
بیست و هفتم مهرماه 1393
*********************************************
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
((اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسرها شیء الی یوم القیامه))
عروج ملکوتی انسانهایی که منشأ خدمات ارزنده به خلق الله هستند ضایعه ای دردناک وجبران ناپذیر است.
مشیت وتقدیر الهی برآن شد تا درسوگ مرحوم مغفور حجت الاسلام سید نورمحمد محمودیان نماینده خدوم و اسبق دوره های دوم وسوم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی عزادار شویم.
مصیبت فقدان این روحانی وارسته را به مردم شریف ولایتمدار استان،روحانیت معظم و معزز وخانواده معظم ایشان تسلیت عرض نموده واز درگاه خداوند متعال برای روح پاک آن عزیز سفر کرده غفران الهی و صبر و اجر عظیم برای بازماندگان بزرگوار خواهانم.
هادی زارع پور
مدیرکل آموزش و پرورش استان
*****************************************************
پیام تسلیت فرماندار دنا به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
 ((بشر الصابرین الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون ))
بار دیگر دست تقدیر حضرت حق، گوهری کم نظیر از ساحت علم و دین را از ما گرفت تا در خزانه رحمت خویش پاسداری کند. این عالم جلیل القدر حجت الاسلام سید نور محمد محمودیان عمر پر برکت خود را صرف پرهیزگاری و خدمت به مردم در عرصه های سیاسی ،اقتصادی ،اجتماعی به مردم در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا نموده و در طول سالیان متمادی با رفتار و منش علمی و عملی خویش، چهره‌ای نورانی و فراموش ناشدنی از خود در خاطره‌‌ها باقی گذاشته است . اینجانب بانهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت عالم جلیل القدر را از طرف خود وآحاد مردم ولایت مدارشهرستان دنا به بیت شریف تسلیت عرض نموده وبرای ایشان از درگاه خداوند متعال طلب مغفرت وبازماندگان صبر جمیل واجر جزیل خواهانم.
علی تاج امیری
فرماندار شهرستان دنا
********************************************

پیام تسلیت مدیرعامل پتروشیمی شازند به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

«همه از خداییم و به سوی او بازمی گردیم»

ضایعه حزن انگیز درگذشت روحانی فداکار، عالم وارسته حجت الاسلام والمسلمین مرحوم حاج سید نورمحمد محمودیان (رحمه اله علیه) نماینده اسبق مردم شریف بویراحمد در مجلس شورای اسلامی باعث تالم و تاثر فراوان گردید.

ایشان یکی از خدمتگزاران صدیق، کوشا و خستگی ناپذیر مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران بودند که در دوران عمر پر خیر و برکت خویش منشا خدمات بیشمار و ارزنده ای به مردم بودند و در دوران نمایندگی مجلس و سال های پس از آن نیز همواره به عنوان یار و یاور محرومان و مستضعفان شهره بودند.

اینجانب فقدان این عالم جلیل القدر را به خاندان مکرم ایشان، سادات جلیل القدر و عموم مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت عرض می نمایم و برای روح بزرگ ایشان از خداوند تبارک و تعالی علو درجات مسئلت می نمایم.

خداداد غریب پور
مدیرعامل پتروشیمی شازند

***************************************

پیام تسلیت نماینده گچساران و باشت به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

بسمه تعالی

ضایعه ارتحال حجت الاسلام سید نورمحمد محمودیان، نماینده سابق مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، سبب تاثر و اندوه فراوان شد.

بی‌تردید رحلت این شخصیت گرامی که دوران عمر پر برکت خویش را صرف صیانت از آرمان‌های اسلام ناب محمدی و احیاء و گسترش ارزش‌های اصیل مکتب تشیع نمود، ثلمه‌ای جبران ‌ناپذیر برای جامعه اسلامی مان و بویژه استان کهگیلویه  و بویراحمد خواهد بود.

با اندوهی فراوان، این مصیبت وارده را به خانواده محترم ایشان و مردم عزیز استان تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای آن بزرگوار علو درجات و برای سایر بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت می‌نمایم.

غلامرضا تاج گردون

*****************************

پیام تسلیت مدیر امورفرهنگی دانشگاه یاسوج به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

انالله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت روحانی خدوم و سیاستمدار جناب حجه الاسلام محمودیان موجی از اندوه را در میان دوستان و اهالی بویراحمد و دنا ایجاد کرد . ایشان منشا خدمات فراوانی برای این سامان بود . و دل در گرو خدمت به خلق داشت . اینجانب این مصیبت را به روحانیت استان ، اهالی شریف بویراحمد و دنا و مخصوصا به خانواده گرانقدر آن مرحوم صمیمانه تسلیت و تعزیت گفته برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.

مجید باقریان
مدیر امورفرهنگی دانشگاه یاسوج 

*************************************

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت برق استان به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
درگذشت روحانی وارسته ، مجاهدی نستوه و خدمتگزاری صدیق در برهه های حساس و سرنوشت ساز هشت سال دفاع مقدس در دیاری محروم اما با داشتن مردمی قدردان و مهربان مایه تاثر ، تاسف و تالم فراوان مردم کهگیلویه و بویراحمد خاصه مردم شریف و انقلابی شهرستان های بویراحمد و دنا شده است.
خدمات صادقانه مرحوم ” حجت الاسلام و المسلمین سیدنورمحمد محمودیان ” نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجالس دوم و سوم شورای اسلامی برگ پرافتخار و زرینی در تاریخ دیار همیشه سرافرازمان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.
وداع آن روحانی متدین و متعهد با دنیای فانی و پیوستن به دنیای باقی را به همه مردم عزیز کهگیلویه و بویراحمد بویزه مردم ولایتمدار شهرستان های بویراحمد و دنا و خانواده محترم ایشان صمیمانه تسلیت ، آرزوی سلامتی برای بازماندگان و آمرزش روح آن عزیز سفرکرده را از پرودگار متعال مسآلت می طلبم.
داوود راهزادی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد
بیست و نهم مهرماه 93
*****************************************
پیام تسلیت هدایتخواه به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
” الذین اذا اصابتهم المصیبه قالوا انالله و انالیه راجعون “
درگذشت روحانی وارسته و وکیل سختکوش مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا در مجالس دوم و سوم شورای اسلامی مایه حزن ، تاسف و تالم مردم کهگیلویه و بویراحمد بویزه این شهرستان ها شده است.
بدون شک ، تلاش های صادقانه  و پیگیری های مستمر ” حجت الاسلام و المسلمین سید نورمحمد محمودیان ( رحمه اله علیه ) هم در مبارزات انقلابی ، هم در آزمون هشت سال دفاع مقدس و هم در خانه ملت برای رفع محرومیت از چهره شهرستان های بویراحمد و دنا در اذهان مردم ولایتمدار این دیار به یادگار باقی خواهد ماند.
به نوبه خود این مصیبت را به مردم کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهرستان های بویراحمد و دنا و بالاخص خانواده محترم ایشان تسلیت و از حی لایزال غفران الهی برای آمرزش روح آن مرحوم و صبر و شکیبایی در پناه الطاف پرودگار متعال برای خانواده و نزدیکان مسالت دارم.
ستار هدایتخواه
بیست و نهم مهرماه 93
*************************************************
پیام تسلیت معاون مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر، مصیبت رحلت فقیه مجاهد و عالم وارسته حجت الاسلام و المسلمین “سید نورمحمد محمودیان ” نماینده اسبق مردم شریف و فهیم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی را به بازماندگان و خاندان مکرم و معزّز آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای روح بلند ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان عزت و شکیبایی مسئلت می نمایم.
ایروان مسعودی اصل
***********************************************
پیام تسلیت سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

ضایعه درگذشت روحانی متعهد و پاک سرشت جناب حجت الاسلام والمسلمین سید نورمحمد محمودیان نماینده اسبق مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی موجب تاثر و اندوه مردم ولایتمدار استان کهگیلویه و بویر احمد بویژه روحانیت جلیل القدر استان گردید.
اینجانب مصیبت فقدان این عالم وارسته را به مردم شریف و ولایتمدار استان، روحانیت معظم وخانواده مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن عزیز سفر کرده غفران الهی و صبر و اجر عظیم برای بازماندگان مسألت می نمایم.

سید جواد خاضع
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
استان کهگیلویه وبویراحمد

 **********************************

پیام تسلیت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به مناسبت درگذشت نماینده اسبق بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

درگذشت روحانی مجاهد و مردمی مرحوم حجه الاسلام و المسلمین سید محمد محمودیان، نماینده مردم  شهرستانهای بویراحمد و دنا در دور دوم و سوم مجلس شورای اسلامی موجب تاثر و تالم فراوان گردید.

ایشان در طول دو دوره نمایندگی مردم شریف و نجیب بویراحمد و دنا منشآ خدمات ارزنده و شایسته ای بوده است و بدون تردید خدمات ارزشمند آن فقید سعید به یادگار خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی از مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان درگذشت آن فقید را به مردم شریف کهگیلویه وبویراحمد، شهرستان های بویراحمد و دنا و بالاخص به بازماندگان و خاندان مکرم ایشان صمیمانه تسلیت عرض نموده  و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی خواستارم.

داریوش دیودیده
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

*********************************

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد