تاریخ درج خبر : 1393/07/28
کد خبر : ۳۸۰۳۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کلینیک تخصصی شماره2 دهدشت افتتاح می شود

رئیس مرکز بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: 25 پزشک تخصصی در رشته‌های مختلف فعالیت خود را در کلینیک تخصصی شماره 2 دهدشت آغاز می‌کنند.
سید عبدالحسین موسویان‌زاده از روند تکمیل کلینیک تخصصی دهدشت بازدید کرد و از نزدیک مشکلات این واحد درمانی را ارزیابی کرد.
مدیر مرکز بهداشت و درمان کهگیلویه خواستار تسریع در عملیات ساخت و ساز و تکمیل ساختمان ظرف چند روز آینده شد.درمانگاه
وی در حاشیه این این بازدید گفت: در راستای ارائه خدمات درمانی بهتر و حفاظت مالی شهروندان در برابر هزینه‌های درمان، کلینیک‌ تخصصی در دهدشت راه‌اندازی می‌شود.
این مسئول با اشاره به فعالیت کلینیک تخصصی امام سجاد (ع) ظرفیت این واحد را جوابگوی نیاز شهرستان ندانست و افزود: به همین خاطر با پیگیری‌های صورت گرفته راه‌اندازی کلینیک تخصصی شماره 2 در دستور کار متولیان بهداشت قرار گرفت.
وی با بیان اینکه خدمات صورت گرفته در کلینیک‌های تخصصی دهدشت با تعرفه دولتی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: از زمان اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه خدمات درمانی در سطح شهرستان رشد قابل قابلی داشته است.
موسویان‌زاده افتتاح کلینیک شماره 2 را کمک به وضعیت موجود و کاهش نارضایتی مردم از نوبت‌دهی کلینیک امام سجاد (ع) عنوان کرد و گفت: کیفیت ویزیت بیماران بهبود خواهد یافت.
این مسئول با بیان اینکه کلینیک شماره 2 با 25 پزشک متخصص تا هفته آینده افتتاح می‌شود، افزود: تغییر کاربری ساختمان نیاز به تعمیرات اساسی و ایجاد محوطه داشت که این عامل باعث تاخیر در افتتاح شده است.
موسویان‌زاده تصریح کرد: هفته آینده با حضور دکتر چمن رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و مسئولان شهرستانی کلینیک شماره 2 افتتاح خواهد شد.
به گفته وی کلینیک شماره یک در بخش‌های زنان، اطفال و اورتوپدی خدمات ارائه می‌دهد و سایر پزشکان متخصص به کلینیک شماره 2 منتقل می‌شوند.
منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد