تاریخ درج خبر : 1393/07/28
کد خبر : ۳۸۰۵۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کریمی: اتاق فکر در ادارات کهگیلویه تشکیل می‌شود

فرماندار کهگیلویه از تشکیل اتاق فکر در ادارات شهرستان کهگیلویه خبر داد و گفت: با استفاده از رابط مشکلات و نقاط و قوت و ضعف آن اداره را بررسی می‌کنیم و میزان توانمندی مدیران بر این اساس سنجیده می‌شود.karimi

سید کرامت کریمی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه،اظهار کرد: گفتمان اعتدال گفتمانی است که اصل و هویت تاریخی ما از دیروز تا به امروز بوده است.
فرماندار کهگیلویه گفت: تاریخ ایران،اسلام و امروز به نام قرن 21از نقطه نظر تئوری از آغاز تا به امروز و از امروز تا به فردا خواهان و خواستار گفتمان اعتدالی است.
وی بابیان اینکه وضعیتی که خداوند در عالم خلقت به وجود آورده یکسان‌سازی نیست و براساس تنوع و تکثر است،بیان کرد: رعایت و عمل به گفتمان اعتدال در فرهنگ سیاسی امروز لازم و ضروری است.
کریمی بابیان اینکه اولین استراتژی یک مدیرمیزان تعهد‌مندی و وفای به عهد به مردم است،عنوان کرد: استراتژی دوم توجه به شعائر دینی و اسلامی(اسلام فرامتنی در گفتار،رفتار و در انتقال)، تعاملات درون بخشی بین نیروها و جریان ها است.
فرماندار کهگیلویه تصریح کرد:عدم تعامل مدیران بنا به ضرورت‌های ناصواب که در دستور کارش قرار گیرید دیگر بسترش بسته می‌شود.
وی بابیان اینکه پیوند و ارتباط با ارباب رجوع با کرامت خاص باید انجام شود،ابراز کرد: مدیران بعضی وقت‌ها تغییرات زیردستی خود را بدون هماهنگی انجام می‌دهند و باید از این به بعد در تغییر چارت مدیریتی ادارات هماهنگی خوبی انجام شود.
کریمی عدم اطلاع فرماندار و بخشدار از سفر مدیران کل و مدیران شهرستانی در حوزه استحفاظی شهرستان را امری ناپسند دانست و افزود: این طرز فکر سیاست خوبی نیست.
وی عنوان کرد: تمرکز‌زدایی و خروج از بعد چانه زنی در مدیریت باید سرلوحه کار مدیران و کارمندان دولت باشد و تحرک کافی برای مدیران هم در حوزه میدانی و در حوزه استراتژیک باید وجود داشته باشد.
کریمی تأکید کرد: مصوبات بدون پشتوانه در جلسات صادر نگردد و خواستار آمادگی همه اعضا به ویژه ستاد حوادث با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما و ذخیره‌سازی سوخت توسط دستگاه های متولی شد.
وی نظم ارگانیک را یکی از مکانیزم‌های سیاست دانست و بیان کرد: مدیران نمونه اعلای یک جامعه هستند و باید وقت‌شناسی را در کارهای خود رعایت کنند.
کریمی اظهار کرد: مدیران کمبودهای حوزه خود را مشخص کنند و ما در حد توان نسبت به حل مشکلات اقدام می‌کنیم.
وی از تشکیل یک اتاق فکر به ریاست رئیس اداره و حضور متخصص دانشگاهی در تمامی ادارات شهرستان خبر داد و گفت: با استفاده از رابط مشکلات و نقاط و قوت و ضعف آن اداره را بررسی می‌کنیم و میزان توانمندی مدیران بر این اساس سنجیده می‌شود.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • معصومه گفت:

    عالیه

  • مدیر گفت:

    بابا اینقدر بلوف نده میخواهی بگی چیزی حالیم میشه درصورتیکه هیچ بارت نیست ،اگه بتونی یکسال ادارش کنی خیلی هنر کردی اما بد ببینم بتری ،با گپ گپو کاری از پیش نیبری

پربازديد