تاریخ درج خبر : 1393/07/28
کد خبر : ۳۸۰۶۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه‌های ویژه اطلاع‌رسانی علوم پزشکی استان در مرحله سوم طرح تحول سلامت

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی طرح تحول سلامت در کهگیلویه و بویراحمد از برنامه‌های ویژه رسانه‌‌ای و اطلاع‌رسانی برای فرهنگ‌سازی این طرح در استان خبر داد.

به همت کمیته اطلاع‌رسانی طرح تحول سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد چهارمین نشست تبیین این طرح در استان با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، مدیر بیمارستان‌ها و تعالی خدمات بالینی و رئیس کمیته برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری طرح تحول سلامت به با همراهی مسئول کمیته اطلاع‌رسانی این طرح در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.13930319000370_PhotoA

در این نشست مالک مجیدی با بیان این که بهترین نوع تعامل را با رسانه‌های استان در خصوص فرهنگ‌سازی طرح تحول سلامت تاکنون داشته‌ایم، تصریح کرد: به یقین جز استان‌های برتر کشور هستیم که تاکنون با اجرای مرحله به مرحله این طرح نشست‌های رسانه‌ای و مطبوعاتی برگزار کرده‌ایم.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی طرح تحول سلامت در استان تصریح کرد: تعداد زیادی اخبار و گزارش‌ها و تحلیل‌های مختلف در رسانه‌های مکتوب و مجازی و همچنین رسانه ملی در خصوص این طرح در استان تهیه و تولید شده که خود گویای فعالیت مستمر این کمیته است.

وی از کمیته اطلاع‌رسانی طرح تحول سلامت به عنوان یکی از پویاترین کمیته‌های چندگانه طرح نام برد و افزود: علاوه بر این در سایت خبری دانشگاه روزانه اخبار تولیدی گوناگون و متعددی در زمینه‌های مختلف داریم که رسانه‌های استانی از آن برای فرهنگ‌سازی استفاده می‌کنند.

مجیدی برنامه سومین نشست رسانه‌ای طرح تحول سلامت را برای معرفی کتاب ارزش مبتنی بر خدمات و مراقبت‌های سلامت دانست و افزود: با رسانه‌ای کردن این کتاب مردم با بسیاری از قوانین طرح تحول سلامت در کشور آشنا خواهند شد که امیدواریم رسانه‌های استان در این خصوص اطلاع‌رسانی لازم را انجام دهند.

وی گفت: آمادگی داریم تا از اصحاب رسانه و مطبوعات به صورت تخصصی در بخش‌های مختلف سلامت برای اطلاع‌رسانی کمک بگیریم و اعتقاد داریم که بدون حضور رسانه‌ها این طرح به نحو امروزی خوب و بدون مشکل اجرا نمی‌شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد