تاریخ درج خبر : 1392/04/25
کد خبر : ۳۸۰۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلی ترین رویکرد طرح ضیافت اندیشه مباحث معرفتی و قرآنی است

سایت استان: مسوول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهمترین رویکرد طرح ضیافت اندیشه در دانشگاه ها مباحث معرفتی و قرآنی است که تاثیرات روحی چشمگیری را در افراد شرکت کننده ایجاد می کند.
حجت الاسلام سید ˈحکمت الله هاشمی پورˈ روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمدافزود: طرح ضیافت اندیشه در ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای علم آموزی و تهذیب نفس استادان و دانشجویان است .

وی بیان کرد: در سال های گذشته به دلیل اعتبارات فرهنگی مناسب دانشگاه ها، این طرح در سطح گسترده تری برگزار می شد که امسال به دلیل محدودیت اعتبار ضیافت استادان نمود بیشتری پیدا کرد و ضیافت دانشجویان تا حدی کمرنگ شد.

هاشمی پور اظهار کرد: با وجود کمبود اعتبار و عوامل اجرایی برای برگزاری طرح ضیافت اندیشه در نشست مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج اجرای آن بااستقبال روبرو شد.

وی از نام نویسی بیش از سه هزار دانشجو و استاد در مراحل اولیه طرح ضیافت اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و عنوان کرد: به دلیل محدودیت مالی و ایجاد کیفیت مطلوب تر طرح تنها 650 نفر پذیرفته شدند.

هاشمی پور ابراز داشت: امسال به دلیل برخی از مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج نتوانست در بخش خواهران پذیرای متقاضیان در طرح ضیافت اندیشه باشد.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های آزاد کهگیلویه و بویراحمدافزود: در چهارمین دوره از اجرای طرح ضیافت اندیشه 550 دانشجوی دانشگاه های آزاد سراسر استان با اولویت دانشگاه آزاد یاسوج و 100 نفر از دانشجویان دانشگاه های دولتی ثبت نام شد که اکنون در طرح ضیافت حضور دارند.

هاشمی پور بیان کرد: تعداد پنج کرسی آزاداندیشی متناسب با نیاز دانشجویان و محوریت ازدواج، اقتصاد مقاومتی، حماسه اقتصادی ،ارتباط با جنس مخالف و تحولات کشورهای همسایه ایران در این دوره برگزار می شود.

وی برگزاری پاتوق های آزاد دانشجویی با شرکت استادان با تجربه، تفسیر موضوعی قرآن، نشست های اخلاقی توسط روحانیون، مشاوره و جزء خوانی قرآن از دیگر برنامه های طرح ضیافت اندیشه اعلام کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد