تاریخ درج خبر : 1393/07/30
کد خبر : ۳۸۱۰۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار دنا:مدیران شهرستانی برای اتمام پروژه های نیمه تمام تلاش کنند

فرماندار دنا گفت: مدیران شهرستانی برای اتمام پروژه های نیمه تمام تلاش کنند.99=

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی فرماندار دنا، تاج امیری به همراه بخشدار مرکزی و رئیس اداره ورزش و جوانان از سرای کوهنوردان شهر سی سخت بازدید کرد.

تاج امیری در این بازدید گفت: شهر سی سخت دارای ظرفیتها و پتانسیلهای ورزشی است که باید بر اساس برنامه ریزی مدیران حوزه ورزش بتوانند اعتبارات را جذب پروژه های غیر فعال را فعال نمایند.

وی ورزش را بدنه اصلی جامعه دانست و بیان داشت: می توان با تشویق و ترغیب جوانان و پرکردن اوقات فراغت گذشته از معرفی استعدادهای آنان وروی آوردن به شغل های کاذب و معضل مواد مخدر جلوگیری کرد.

تاج امیری یکی از ضروریات اساسی دستگاههای دولتی را پیگری روند اجرایی پروژه های نیمه تمام عنوان کرد و یادآور شد: امروز در جامعه ای هستیم که دارای مردمی ولایت مدار و همیشه در صحنه های سیاسی و اجتماعی و دینی و مذهبی نقش بسزایی دارند و وظیفه داریم که دین خود را به آنها ادا کرده و با برنامه ریزی صحیح بر رشد زیر ساخت های ورزشی جهت شکوفا شدن استعداد های جوانان تلاش کنیم.

فرماندار دنا گفت: این پروژه که در کنار کوه دنای سربلند قرار گرفته و هر روز شاهد حضور و صعود کوهنوردان کشوری و جهانی در این منطقه هستیم باید تلاش شود با نظارت بر نحوه ساخت و ساز و رفع موانع اعتباری آن در آینده نزدیک جهت استفاده همشهریان آماده و به بهره برداری برسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد