تاریخ درج خبر : 1393/07/30
کد خبر : ۳۸۱۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

یک علمک گاز برای 45 خانوار چشمه زعفران چرام

نام روستای چشمه زعفران در حالی در رسانه ها نمایان شد که معاون سیاسی استاندار بهمراه مدیر عامل شرکت گاز استان برای افتتاح شبکه گاز رسانی به این روستا سفر کردند.
این برنامه که دو ماه پیش صورت گرفت مدیر عامل شرکت گاز استان گفته: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای چشمه زعفران چرام 19 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.
هوشنگ صیدالی با بیان اینکه روستای چشمه زعفران آخرین روستای بود که در 15 کیلومتری خ'hcط سراسری گاز قرار داشت که از نعمت گاز بی بهره بود، افزود: با بهره برداری از این پروژه تقریبا تمام روستاهای که در اطراف شهرستان چرام هستند از نعمت گاز برخوردار شده اند.
ولی حالا با گذشت دو ماه تنها یک علمک برای همه روستا درنظر گرفته شده است. و بعد از گذشت قریب دو ماه تنها یک خانوار از 45 خانوار این روستا دارای علمک گاز هستند
روستای ‘ چشمه زعفران چرام ‘ در محور مواصلاتی چرام به دهدشت واقع شده که با شهرک صنعتی چرام ( روستای بردیان ) فاصله یک کیلومتری دارد.
تعداد روستانشینان این روستا 45 خانوار است و حالا 44 خانوار می بایست منتظر بمانند که آیا تا پایان فصل سرما از نعمت گاز برخوردار می شوند یا خیر؟
بخشدار مرکز شهرستان چرام وعده داد که تمام تلاش خود را برای گازرسانی به سایر روستانشنیان روستای ‘ چشمه رغفران ‘ این شهرستان تا پیش از فصل سرمای امسال بکار بگیرد.
‘ علی نوری زاده ‘ اگرچه دلیل این اقدام تعجب آور از سوی مسوولان شهرستان چرام در گازرسانی به روستای ‘ چشمه زعفران ‘را نگفت اما از هماهنگی بین ادارات مرتبط برای گازرسانی به این روستا خبرداد.
وی گفت: تلاش خواهیم کرد تا تمامی روستانشینان ‘ چشمه زعفران چرام ‘ قبل از فصل سرد دارای علمک شوند.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد