تاریخ درج خبر : 1391/07/09
کد خبر : ۳۸۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پوشش خبری در سیمای استانی کهگیلویه و بویراحمد عادلانه است

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت: پوشش خبری در سیمای استانی کهگیلویه و بویراحمد عادلانه است و همه مناطق و شهرستان‌ها را به یک چشم می‌بینیم.

مسلم رحیمی از راه‌اندازی شبکه دیجیتال در پنج شهرستان استان خبر داد و گفت: فرستنده‌های دیجیتال در شهرستان‌ها نصب شده و آنتن‌های آنها در حال نصب است و مرحله به مرحله کارها انجام می‌شود که اکنون در مرحله تست هستند.

وی به رسالت اطلاع‌رسانی صحیح رسانه‌ها در این استان در زمینه کارهای انجام شده اشاره کرد و بیان داشت: کارها در حال انجام است و از دیگر رسانه‌ها در استان می‌خواهیم که در امر اطلاع‌رسانی به هم استانی‌های عزیز در این شهرستان‌ها همت گماشته تا در خصوص تهیه دستگاه گیرنده دیجیتالی اهتمام بورزند.

رحیمی با بیان اقدامات انجام شده در این راستا گفت: نیروهای صدا و سیمای مرکز یاسوج در کوه سیاه کهگیلویه و چرام در حال نصب آنتن هستند و در اواخر هفته آینده به صورت آزمایشی آغاز به کار خواهد کرد.

این مسئول به اقدامات ضربتی در زمینه راه‌اندازی شبکه دیجیتال در گچساران و باشت و در حوزه پاتاوه و مارگون و لوداب خبر داد و افزود: نیمی از شهر سی‌سخت اکنون دیجیتال است و از فرستنده یاسوج استفاده می‌کنند.

رحیمی در ادامه با گلایه از اظهارنظرهای برخی مسئولان درخصوص عدم پوشش برنامه‌های مختلف در تعدادی شهرستان‌های این استان گفت: صدا و سیمای مرکز دنا همواره با اطلاع‌رسانی دقیق و پوشش تمامی مناسبت‌ها و برنامه‌های مختلف در سطح استان نشان داده که هیچ‌گاه از وظیفه اطلاع‌رسانی خود قصور نکرده کرده است.

وی با اشاره به اهمیت ارزش‌های خبری و پوشش برنامه‌های مختلف در سطح شهرستان‌ها اظهار داشت: برای انتقاد باید مصداق بیاورند و بگویند که خبری بوده و دارای ارزش خبری است و حوزه خبر صدا و سیما آن را کار نکرده است.

این مسئول با بیان این که مصداقی صحبت کردن بهتر از کلی‌گویی است، عنوان کرد: انصاف این است که بگویید کجای کار می‌لنگد و عیب از کجاست تا من اصلاح کنم نه اینکه به صورت کلی مجموعه‌ای متهم شود.

رحیمی با ذکر این سخن که اگر صدا و سیما در سراسر کشور نمایندگی دارد و ما مرکز بوده و متمرکز هستیم، تصریح کرد: در مرکز استان و همچنین در مرکز شهرستان‌ها خبرنگارانی مستقر هستند که وظیفه انعکاس اخبار این شهرستان‌ها را بر عهده دارند که اگر خبری منعکس شده و من به عنوان صدا و سیما پخش نکرده‌ام باید مقصر شناخته شوم.

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد رویکرد سیمای استانی دنا را نگاه عادلانه به همه نقاط استان دانست و متذکر شد: اگر جایی رویداد بزرگی در سطح استان رخ داده و ارزش خبری داشته و ما آن را پخش نکرده‌ایم به حتم در انجام وظیفه خود قصور کرده‌ایم این آمادگی را داریم که جوابگو باشیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد