تاریخ درج خبر : 1393/08/01
کد خبر : ۳۸۱۴۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

احکام معاونین شهردار یاسوج لغو شد

شهردار یاسوج در اقدام ناگهانی حکم تمام معاونین خود را لغو کرد.11861
محمدعلی جاوید شهردار یاسوج طی نامه‌ای حکم تمام معاونین خود را لغو کرد.
گفته می‌شود، شرایط استخدامی آنها به گونه‌ای بود که ادامه فعالیت آنها در این پست‌ها خلاف قانون و مقررات بود و شهردار یاسوج صرفاً در راستای اجرای قانون این کار را کرده است. بر اساس قانون کسانی می‌توانند در این پست‌ها مسئولیت بگیرند، که کارمند رسمی یا پیمانی باشند. ولی متأسفانه به دلیل سهم‌خواهی برخی از اعضای شورای شهر یاسوج آن نیروها به محمدعلی جاوید تحمیل شد.
این گزارش تصریح می‌کند، شهردار یاسوج با حمایت سایر اعضای شورای شهر یاسوج دست به این کار زده است.
در گذشته اعضای گروه پنج شورای شهر یاسوج انتصاب این نیروها را در پست معاونت خلاف قانون عنوان کردند تا اینکه امروز جاوید شهردار یاسوج تصمیم به رعایت قانون گرفته است.
معاونت فنی، معاون شهرسازی، معاون خدمات شهری، معاون اداری و مالی از معاونت‌های شهرداری یاسوج هستند که به ترتیب آقایان رضایی، رمضانی، افراشته و حسینی این مسئولیت‌ها را بر عهده داشتند.
گفته می‌شود هیچ کدام از این نیروها کارمند رسمی یا پیمانی نبودند.
ورود معاونت امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این قضیه بی تاثیر نبوده است، این گزارش تاکید می‌کند، پژمان نیک‌اقبالی چند روز پیش با ارسال نامه‌ای به شهردار یاسوج از غیرقانونی بودن افراد ذکر شده در پست‌های معاونت شهرداری یاسوج سخن گفت.
نیک‌‌اقبالی همچنین در این نامه آورده است؛ افرادی که کارمند رسمی یا پیمانی نیستند، نمی‌توانند در پست‌های کلیدی مسئولیت بر عهده بگیرند.
لازم به ذکر است یکی از این افراد شغل آزاد داشت که با اصرار و پافشاری برخی از اعضای شورای شهر یاسوج در یکی از این معاونت‌ها قرار گرفت و شهردار یاسوج هم تسلیم خواسته‌های غیرقانونی آن افراد شد.
این افراد یکسال فعالیت بدون رعایت ضوابط قانونی آئین‌نامه استخدامی کارکنان شهرداری در این پیست‌ها مشغول فعالیت بودند.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد