تاریخ درج خبر : 1393/08/02
کد خبر : ۳۸۱۹۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار دنا: باید از ظرفیت های زنان در همه عرصه ها استفاده شود

جلسه کار گروه امور بانوان و خانواده شهرستان دنا با حضور کارشناسان و به ریاست فرماندار برگزار شد.

فرماندار دنا در این جلسه گفت: نیاز هست تا با همفکری و تعامل همه دستگاهها و حتی بانوان غیرشاغل سعی در هر چه بهتر برگزار شدن و داشتن خروجی مثبت از این جلسات داشته باشند.32

علی تاج امیری افزود: زنان دارای ظرفیت ها و قابلیت های فراوانی هستند و موقعیت و جایگاه کنونی آنان بخوبی بیانگر این موضوع است و آیات و روایات فراوانی که در قرآن و احادیث ائمه ومعصومین آمده نشان دهنده نقش و جایگاه ویژه زنان از صدر اسلام تاکنون است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه زنان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند ضرورت دارد از آنان در همه عرصه های اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی استفاده شود.

فرماندار دنا ساماندهی امور بانوان خانواده را با کار کارشناسی و ضرورت برنامه ریزی مناسب از طریق رابطین امور بانوان ادارات و بخشداران ودهیاران خواستار شد و بیان داشت: از این طریق نخبگان خانم شاغل و غیر شاغل جهت تصمیم گیری در خصوص اشتغال بانوان شناسایی شوند.
تاج امیری در پایان گفت: یکی از مسائلی که زنان بیشتر در آن موفق هستند کارهای گروهی و تشکیل تعاونی است که می توانند گامهای اساسی در توسعه اقتصاد بردارند و در این خصوص باید از کارآفرینان زن دعوت و از تجربیات آنها در بحث اشتغال استفاده کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد