تاریخ درج خبر : 1391/07/09
کد خبر : ۳۸۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تاکید استاندار جهت خدمت رسانی به مسکن مهر

  سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: خدمات مورد نیاز شامل آب، برق، گاز، مخابرات و شبکه فاضلاب به پروژه های مسکن مهر بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی این استان ارائه شده و عملیات محوطه سازی آنها نیز هر چه سریعتر آغاز شود.
به گزارش سایت استان و به نقل از پایگاه خبری و اطلاع رسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، سید ‘حسین صابری’ روز یکشنبه در نشست شورای فنی این استان افزود: نظارت و بازدیدهای مستمر از پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن مهر استان با هدف افزایش کیفیت و سرعت بخشیدن به روند اجرای آنها به طور جدی پیگیری می شود.

وی بیان کرد: گروهی متشکل از معاونت امور عمرانی استانداری، نمایندگان دستگاه ‌های خدمات رسان، شهرداری ها، اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پروژه های ‌مسکن مهر شهرستان‌ های هفت گانه این استان آخرین وضعیت کمی و کیفی آنها را ارزیابی و در نشست شورای فنی استان مطرح کنند.

صابری با اشاره به اینکه برای پیشبرد ساخت و ساز پروژه مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد می بایست مسوولان اجرایی این استان همدل و هماهنگ عمل کنند، اظهار داشت: در اجرای مراحل کار به گونه ‌ای عمل شود که در هیچ زمینه ‌ای دوباره کاری بوجود نیاید.

وی بر لزوم تکمیل هر چه سریعتر پروژه ‌های مسکن مهر کهگیلویه و بویراحمد و دسترسی آنها به مکان ‌های فرهنگی، ورزشی و فضای آموزشی تاکید کرد.

صابری عنوان کرد: پروژه مسکن مهر از ابتکارات دولت نهم و دهم بوده و اقدام مهمی برای خانه دار کردن اقشار آسیب پذیر جامعه است به طوری که در سال ‌های اخیر مشکل مسکن عده زیادی از مردم در شهرها و روستاهای مختلف کشور برطرف شد.

وی ابراز داشت: اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در شهرهای بالای 25 هزار نفر جمعیت و شهرهای جدید و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این استان نیز در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت موظفند به منظور نام نویسی متقاضیان مسکن مهر، احراز شرایط آنان و واگذاری واحدهای مسکن مهر به متقاضیان اقدام کنند.

صابری افزود: تمام متقاضیان مسکن مهر در کهگیلویه و بویراحمد در صورت داشتن شرایط لازم می‌ توانند از طریق اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به این خواسته خود دست یابند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد