تاریخ درج خبر : 1393/08/05
کد خبر : ۳۸۴۴۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح درمانگاه تخصصی شماره 2 دهدشت/ استقرار 20 پزشک متخصص در درمانگاه

در مراسمی با حضور مسئولان شهرستانی و استانی درمانگاه تخصصی شماره دو دهدشت در این شهر افتتاح شد.

686080

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در آیین افتتاح این درمانگاه گفت: این درمانگاه در راستای طرح تحول سلامت و بازسازی فضای درمانی فعلی در شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسید.

سید امین یوسفی نیا افزود: با توجه به اینکه قرار است حدود ۲۰ پزشک متخصص به مجموعه متخصین این شهرستان اضافه شود نیاز به توسعه فضای موجود وجود داشت که باید در راستای توسعه فضای فعلی نیز بتوانیم از فضاهای موجود در شهرستان حداکثر استفاده را ببریم.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز به زودی در این درمانگاه نصب می شوند، اظهار داشت: نصب دستگاه های مختلف نیازمند فضای بیشتری است که با تلاش همکاران در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه تلاش می کنیم این فضا را گسترش دهیم.

یوسفی نیا همچنین با اشاره به طراحی نقشه زایشگاه بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در راستای ادامه طرح تحول سلامت، یادآور شد: این زایشگاه برای حدود شش هزار زایمان در سال طراحی شده است.

686078

وی محل اجرای طرح توسعه زایشگاه را فضای قدیمی اوژانس دهدشت عنوان کرد و خواهان تأمین بودجه و اعتبارات مورد نیاز برای اجرای این طرح شد.

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از شروع به کار متخصص مغز و اعصاب در هفته جاری در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: این متخصص هفته ای دو یا سه روز در شهرستان حضور پیدا می کند.

یوسفی نیا با اشاره به راه اندازی بخش های درمانی جدید در طرح تحول سلامت در این شهرستان، اظهار امیدواری کرد راه اندازی این بخش ها بتواند گوشه ای از مشکلات حوزه درمان این شهرستان را حل کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اشغال تخت موجود در تنها بیمارستان شهرستان کهگیلویه، نیاز به توسعه و ورود پزشکان جدید و جمعیت بالای شهرستان، نیاز است برای این شهرستان در دراز مدت حداقل یک بیمارستان جدید ۶۴ تختخوابی در دستور کار قرار گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم استاني گفت:

    بهداشت و درمان انصافا در استان متحول شده است از مدیر کل سلامت استان سپاسگزاریم .

پربازديد