تاریخ درج خبر : 1391/07/09
کد خبر : ۳۸۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

شبرنگ،ارجمند،اسکندری و توفیقیان رفتند

ستاندار کهگیلویه‌ و بویراحمد در راستای تحقق‌عدالت وعمل به قانون دستور داده‌است کلیه نیروهای‌ قراردادی استانداری که از طریق آزمون تبدیل‌وضعیت شدند ولی  به هر دلیلی به دستگاه‌های مربوطه معرفی‌ نشدند خواسته‌‌است که هر چه سریعتر به محل‌های خدمت مشخص شده معرفی ‌شوند.

آزمون‌تبدیل وضعیت ۵۱۰ نیروی قراردادی در تاریخ ۲۶ /۱۲ /۹۰ برگزار شد و پس از اعلام‌نتیجه و تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور  قرار بود که به دستگاه‌هایی اجرائی مربوطه ابلاغ شوند ولی گویا نیروهای قراردادی تبدیل وضعیت شده در محل کار خودشان باقی‌ماندند و به محل کار اداراتی که در آزمون قبول شده‌اند نرفتند که این کار خلاف قانون بوده و آقای استاندار دستور دادند هرچه سریعتر نیروها به محل خدمتشان برگردند.

با توجه به این دستور صابری به نظر می‌رسد استانداری کهگیلویه و بویراحمد در حال دگرگونی خاصی است.

حسین کاظمی مدیرکل دفتر آموزش استانداری کهگیلویه و بویراحمد که جدیداً بعنوان سرپرست دفتر فنی‌استانداری منصوب شدند از این دسته نیروها می‌باشد. البته قبل از وی <حمید اسکندری> در این جایگاه قرارداشت که حکم وی از سوی استاندار لغو  و به جای او حسین‌کاظمی منصوب شد.

دیروز حسین‌صابری هم حکم ۱۲ بخشدار و معاون فرماندار را در سراسر استان کهگیلویه و بویراحمد لغو کرد.

به گفته‌منابع مطلع: استاندار نیز حکم نوذر شبرنگ مدیرکل ستاد حوادث غیرمترقبه استانداری کهگیلویه و بویراحمد را لغو و وی مجبور شده‌است که به آموزش و پرورش برگردد.

همچنین حکم سیدعبدالرحمن توفیقیان مدیرکل امور اجتماعی استانداری لغو و وی به اداره کل زندانها برگشت.

این منبع مطلع: همچنین از لغو حکم عبدالرحمان‌ارجمند مدیرکل‌ارزیابی و بازرسی استانداری خبر داد و افزود: محمدرضا نوذری با حکم صابری به این سمت منصوب گردید.

برپایه این گزاش به نظر می رسد وعده‌استاندار مبنی بر بازگشت مدیران مامور به ادارات قبلی شان در حال عملی شدن می باشد. اگرچه در برخی موارد حضور نیروهای مامور به خدمت ضروری به نظر می‌رسد ولی فقدان تخصص و تجربه اکثریت مدیران از این دست، موجبات مشکلات عدیده ای برای ادارات مقصد شده بود.

برخورد قانونی دکتر صابری با استقبال اکثریت تحلیل‌گران سیاسی و اداری استان مواجه گردیده است و گروهی از کارشناسان نیز خواستار ادامه این سیاست با لحاظ حرمت مدیران و مصالح ادارات مربوطه می باشند.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  شعرمحلی

 • سوژه گفت:

  مسئول محترم سایت . در بخش اشخاص در صفحه اصلی عکسی از حمدالله خواهش نیک در کنار سایر نخبگان استان دیدم . به چه دلیل؟نخبه فرهنگیه؟ نویسنده ؟بازیگره؟ ورزشکاره؟منتقده؟ البته انسان خوبیه وقصد توهین به ایشون را ندارم ولی هستند نخبگانی دیگر که شما بی انصافی وکم لطفیکرده اید. به جای ایشون رضا گشتاسب ،محمد مختاری،دکتر تقی پور رادرج کنید.

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   سایت استان:
   دوست ندیده و ناشناخته مان سلام
   فلسفه ی وجودی این صفحه این است که افراد واجد شرایط هم استانی در هر کجای استان، ایران و دنیا هستند و نسبت به بقیه شناخته شده تر هستند(هنرمند،ورزشکار،نویسنده، مدیر و …) معرفی گردند. اگر جنابعالی به افراد ذکر شده و یا هر کس دیگری که فکر میکنید میتواند در این صفحه باشد و نیست و به آنها دسترسی دارید خوشحال می شویم عکس و بیوگرافی آنها را به ایمیل سردبیر و یا مدیر مسئول بفرستید.ممنون

پربازديد