تاریخ درج خبر : 1392/04/26
کد خبر : ۳۸۵۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: فراکسیون توسعه و آبادانی زاگرس در مجلس تشکیل می‌شود

سایت استان: نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس از تشکیل فراکسیون توسعه و آبادانی زاگرس در مجلس خبر داد.

غلام محمد زارعی بعدازظهر سه شنبه به خبرنگاران گفت: این فراکسیون با حضور نمایندگان استان‌های زاگرس‌نشین در خانه ملت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی با بیان اینکه مناطق زاگرس‌نشین از منابع عظیم خدادادی و ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستتند، اظهار داشت: با تشکیل این فراکسیون گام‌های موثری برای توسعه و آبادانی مناطق زاگرس‌نشین برداشته می‌شود.

زارعی تلاش در جهت عمران وآبادانی، پیگیری برنامه های عمومی و توسعه ای مناطق از طریق دولت، هدایت برنامه‌ها و منابع پولی به سوی توسعه وتعالی زاگرس، حمایت از جریان سرمایه گذاری دولتی وخصوصی، برنامه ریزی جهت ارتقاء نیروی انسانی مجرب منطقه زاگرس وهماهنگی در تصویب طرح ها و لوایح در جهت توسعه وآبادانی زاگرس را از جمله اهداف تشکیل این فراکسون عنوان کرد.

وی بیان داشت: تشکیل چنین فراکسیون بزرگ و فراگیری برای استان‌های کوچک و با تعداد نماینده محدود از جمله استان کهگیلویه و بویراحمد بسیار مهم و تعیین‌کننده خواهد بود.

زارعی استان های زاگرس نشین کشور را آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه وبویراحمد، فارس، بوشهر، هرمزگان، وهمدان عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد