تاریخ درج خبر : 1393/08/07
کد خبر : ۳۸۶۲۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون صدای شبکه استانی مرکز کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

مدیرکل صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد طی حکمی عبدالظریف هاشمی مهر را به عنوان معاون صدای شبکه استانی دنا معرفی کرد.

entsab

دکتر افشارنیا در این حکم خطاب به معاون صدای مرکز آورده است: با توجه به تعهد، تخصص و تجربیات مفید و ارزنده جنابعالی با هما هنگی و موافقت معاون محترم امور استان‌ها و نیز مدیرکل صدای استان‌ها به موجب این حکم به عنوان معاون صدای مرکز کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید.
اهتمام در اجرای ضوابط و مقررات حاکم بر رسانه ملی،اهداف و ماموریت‌های مندرج در افق رسانه، توجه به محور های چهارگانه دین،اخلاق،امید،آگاهی اجرای دقیق برنامه ریزی محتوای سالانه ، تعامل مناسب با حوزه ستادی،تلاش برای ارتقاء سطح کیفی برنامه ها و بهبود شاخص‌های چهارگانه ارزیابی عملکرد برای افزایش میزان مخاطب ورضایت مندی آنها،توجه به مولفه های بومی و محلی در راستای منافع ملی و بهره برداری از ظرفیت نیروهای مستعد و توانمند شاغل در حوزه صدا از مهم‌ترین وظایف شما به شمار می‌آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صدرا گفت:

  حاکم شهری که مرغابی شود اخرکارش به رسوایی کشد

 • محسن تقی زاده سوق گفت:

  برادر گرامی جناب آقای سید عبدالظریف هاشمی مهر انتصاب بجا و شاسته حضرتعالی را از صمیم قلب تبریک و تهنیت می گویم. و از خداوند منان ارزوی توفیق خدمتگذاری روز افزون رابرای شما بزرگوار خواهانم .

 • ملا عیدی گفت:

  تبریک ایگم . اما جون خوت برنامه درست بسازید این دلقک بازی بس ککا جونی

 • v .n گفت:

  تبریک به دایی عزیزم..

پربازديد