تاریخ درج خبر : 1391/07/10
کد خبر : ۳۸۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مجوز تاسیس دانشکده پزشکی دهدشت از سوی وزارت علوم صادر شده است

سایت استان: نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز تاسیس دانشکده پزشکی دهدشت از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر شده است.
حجت الاسلام سید ‘علی محمد بزرگواری’ روز دوشنبه در مراسم جشن استقبال از دانشجویان پسر جدیدالورود دانشگاه یاسوج افزود: دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به عنوان متولی تاسیس این دانشکده منتظر ارائه طرح اولیه برای آغاز عملیات اجرایی آن است.

وی با اشاره به اینکه زمین مورد نیاز برای ساخت دانشکده پزشکی دهدشت آماده واگذاری است، بیان کرد: با ساخت و راه اندازی این دانشکده در سال های آینده شاهد شکوفایی و رونق روزافزون علمی در رشته های پزشکی در این منطقه خواهیم بود.

بزرگواری با اشاره به اینکه در آموزه های دینی بر کیفیت آموزش تاکید شده، اظهار داشت: توجه به کمیت موضوع نیز موجب دور شدن دانشجو از هدف خواهد شد.

وی عنوان کرد: دانشجویان با ژرف نگری و توجه ویژه به مسائل و آموزه های دینی از فرصت ها و ظرفیت های موجود به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.

بزرگواری ابراز داشت: در آموزه های دینی از سوال پرسیدن برای افزایش آگاهی تاکید شده و دانشجویان می بایست با تقویت روحیه خودباوری و پرسش و پاسخ از استادان به معلومات خود بیفزایند.

دانشگاه یاسوج در سال تحصیلی جدید 600 دانشجوی جدیدالورود پسر دارد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد