تاریخ درج خبر : 1391/07/10
کد خبر : ۳۸۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نبود پارکینگ عمومی در شهرهای استان

سایت استان: معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:مهندسی فرهنگی ترافیک در استان باید تجدید نظر و توجه وی‍ژه ای به آن شود.

سرهنگ سید محمد لطیف حسن پور که در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی بازرسان نامحسوس و راهوران محله استان سخن می گفت،افزود:در شهرهای این استان پارکینگ عمومی وجود ندارد و این مسأله به یک معضل تبدیل شده است.

وی اظهار کرد:در شهرهای استان مردم برای کارهای روزانه خود به شهر مراجعه می کنند که به دلیل نبود پارکینگ عمومی تخلفات رانندگی را به ناچار انجام می دهند که پلیس نیز طبق وظیفه خود مجبور است اعمال قانون کند که این امر نارضایتی هایی را در پی دارد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد:در صورتی که پارکینگ عمومی در سطح شهرها وجود داشته باشد مردم و پلیس کارها و وظایف خود را به نحو شایسته ای انجام می دهند و منجر به مشکلاتی نمی شود.

سرهنگ حسن پورر ادامه داد:نمونه های ترافیکی و پلیس های محله در واقع کار امربه معروف و نهی از منکر و تعاون را انجام داده اند چراکه ارزشی اجتماعی و دینی است.

وی با اشاره به اهمیت امنیت اضافه کرد:امنیت در تمام ابعاد زندگی ما تاثیر گذار است و ریشه در آیات و روایات دارد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:در دهه 80 به ازای هر 100 هزار نفر در کشور 34.6 فوتی ناشی از تصادفات داشتیم این در حالی است که در این مدت در استان کهگیلویه و بویراحمد 21.8 فوتی داشتیم یعنی 6.5 درصد از متوسط کشور کمتر بود.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  با سلام
  بنده یکی مستاجرین مجتمع تجاری آفتاب فارس شیراز میباشم و در ماه گذشته نرخ اشتراک پارکینگ 40.000 تومان بوده .
  تازگی آفتاب فارس پارکینگ را به شخصی جدید اجاره داده حدودا 9.000.000 تومان نفر جدید اشتراک را به ماهی 90.000 تومان رسانده و میگوید همینه که هست اگه نمیخوای به سلامت !!!!!!!!
  آیا این درست که یک نفر نرخ بالا در مزایده بزنه و اجارشو از مردم بگیره به زور چرا ؟؟؟
  چرا کسی نیست به حرف ما گوش کنه ما هزینمون از درامدمون بیشتر شده ؟
  با اینکه میدونم اهمیت نمیدین و براتون مهم نیست ولی باز دلم نیومد نگم .

  مدیون هستین اگه کمک نکنید. یا علی

پربازديد