تاریخ درج خبر : 1393/08/09
کد خبر : ۳۸۷۶۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگترین رخداد فرهنگی در سال جاری برگزاری کنگره ملی حضرت بی‌بی‌حکیمه(س) است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد کنگره ملی حضرت بی‌بی‌حکیمه(س) را بزرگترین رخداد فرهنگی سال جاری در استان عنوان کرد و گفت: آشنایی اقشار مختلف مردم به خصوص نسل جوان با خط ولایت مهم‌ترین دستاورد برگزاری این برنامه است.

DSC00425

فتاح محمدی عصر چارشنبه در کنگره ملی بی‌بی‌حکیمه(س) که با حضور مسئولان کشوری و استانی در شهر گچساران در حال برگزاری است، افزود: توجه به فرهنگ دینی و آشنایی قشر جوان به فضیلت، کرامات و معرفت اهل بیت و خاندان عصمت و طهارت(ع) از خروجی‌های خوب این کنگره است.

وی بیان داشت: معرفی حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه (س) به عنوان قطب چهارم فرهنگی مذهبی کشور باعث جذب زائران و گردشگران فرهنگی و مذهبی بیشتری به منطقه خواهد شد.

محمدی، مطرح شدن حرم این بانوی بزرگوار به یکی از مناطق اصلی فرهنگی مذهبی جنوب کشور را عامل مهمی در توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی این استان و استان های همجوار بخصوص، فارس، بوشهر و خوزستان عنوان کرد.

معاون استاندار با اشاره به اولویت دولت تدبیر و امید برای توسعه متوازن تمام نقاط کشور گفت: حمایت از گردشگری فرهنگی و تقویت زیرساخت های این بخش در این استان راهکار مناسبی برای شکوفایی و آبادانی آن است.

وی با قدردانی از مسئولان سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استان، وزارت ارشاد، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران، صدا و سیما، بنیاد ملی امام رضا(ع) و همه دستگاه‌های استانی و به خصوص در شهرستان گچساران، تصریح کرد: برگزاری خوب و در خور شأن این کنگره، مسیر را برای برگزاری کنگره بین‌المللی بی‌بی‌حکیمه(س) هموار می‌کند.

محمدی ابراز امیدواری کرد: برگزاری این کنگره بزرگ ملی شناخت بیشتر کرامات این بانوی بزرگوار در ایران اسلامی، کشورهای اسلامی و جهان را فراهم کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد