تاریخ درج خبر : 1393/08/09
کد خبر : ۳۸۷۷۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پوشش رسانه ای کنگره بی بی حکیمه (س) ستودنی است

مسوول روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از پوشش رسانه ای مطلوب کنگره بی بی حکیمه (س) از سوی اصحاب رسانه این استان قدردانی کرد.

رامین چرومی با بیان این نکته که 50 خبرنگار و 30 رسانه ارتباط جمعی در سطوح ملی، استانی و محلی در دو روز برگزاری کنگره به صورت شبانه روزی پا به پای مسوولان رویداد های این همایش را برای مردم سراسر ایران انعکاس دادند افزود: این تلاش بی وقفه ستودنی است.

وی اظهار کرد: شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی صدا و سیمای دنا، خبرگزاری ها و سایت های محلی نتیجه یک سال کوشش دستگاه های اجرایی را به بهترین شکل ممکن اطلاع رسانی کردند که این امر مایه مباهات است.

مسوول روابط عمومی اداره اوقاف و امورخیریه کهگیلویه و بویراحمد ابرازامیدواری کرد: با تعامل خوب و سازنده رسانه های ارتباط جمعی و دستگاه های فرهنگی بتوان در آینده شاهد تبدیل بقعه متبرکه امامزاده بی بی حکیمه (س) به عنوان مرکز فرهنگی جنوب کشور بود.

کنگره ملی بی بی حکیمه (س) روزهای هفتم و هشتم آبان با حضور مسوولان بلند پایه کشوری و نخبگان علمی استان های سراسر کشور شهرستان گچساران برگزار شد.

بقعه متبرکه بی بی حکیمه (س) در 80 کیلومتری شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران قرار دارد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رضالی گفت:

    تلویزیون حق السهم پخش تلویزیونی آن را پرداخت کرده یا نه ؟

پربازديد