تاریخ درج خبر : 1393/08/19
کد خبر : ۳۸۸۷۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دومین همایش خیرین سلامت در استان برگزار می شود

مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دومین همایش خیرین سلامت این استان، در 20 آذر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ سالار جوکار با بیان اینکه نخستین همایش خیرین سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد تیرماه سال 90 با حضور خیران هم استانی و کشوری برگزار شد، افزود: با آنکه تعهدات کلان محقق نگردید، ولی در سه سال گذشته بسترهای مناسبی را به وجود آورد که تأثیرات خوب آن کاملاً مشهوداست، بااین‌حال امیدواریم نیکان سلامت در همایش پیش رو به شکل مؤثرتری وارد میدان شوند.
وی اظهار داشت: این همایش قرار بود سال 92 برگزار شود، اما با نظر چهره‌های نام‌آشنای علوم پزشکی و افراد ذیصلاح خیّر به سال جاری موکول و در آستانه‌ی اربعین حسینی واقع شد، پس با تأسی از سیره معصومین (ع) که سخاوت را رشته ظریف و حساسی دانسته‌اند که شخص بخشنده را از یکسو باخدا، بهشت و معنویات و از سوی دیگر با مردم، متصل می‌سازد، این همزمانی را به فال نیک گرفته و با توسل به حضرت زینب (س) برای برگزاری هر چه‌بهتر این همایش از درگاه باری‌تعالی طلب کمک ویاری داریم.
جوکار با تقدیر از نیکوکاران فعال و افراد حاضر در این عرصه اظهار داشت: به دلیل تعدد نیازهای بخش سلامت باید با تمام آحاد جامعه ارتباط برقرار کنیم واین امر در افزایش کمک‌های مردم نسبت به یکدیگر و رسیدن به رشد و بالندگی بسیار مؤثر است.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان، در پایان گفت: امیدواریم دومین همایش خیرین سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مسئولین، خیرین، واقفان و فعالین حوزه بهداشت و درمان و جمعی از جامعه پزشکی برگزار می‌شود، نقش تأثیر گذار خیرین سلامت در ارتقای ضریب سلامت و آهنگ توسعه زندگی را به خوبی نمایان و برای رفع نیازهای به جا مانده از طرح ارتقای نظام سلامت راهگشا باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد