تاریخ درج خبر : 1393/08/10
کد خبر : ۳۸۸۸۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پاسره: 50 انشعاب غیرمجاز در منطقه «کوخدان» دنا جمع‌آوری شد

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و جمع‌آوری 50 انشعاب غیرمجاز در منطقه «کوخدان» شهرستان دنا خبر داد.IMG_4228

فیض‌الله پاسره امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد برای کاهش مصرف آب و شناسایی انشعابات غیرمجاز اظهار کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های آب و فاضلاب 50 فقره انشعاب غیرمجاز در منطقه کوخدان شهرستان دنا طی یک هفته اخیر شناسایی شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه برای شناسایی و مقابله با انشعابات غیرمجاز نیازمند کمک و حمایت مردم هستیم، گفت: امیدواریم با تعامل خوب و سازنده مردم و نیروی انتظامی بتوان جلوی انشعابات غیرمجاز را بگیریم.

این مسئول انشعابات غیرمجاز را از معضلات پیش‌روی شرکت آب و فاضلاب عنوان کرد و گفت: انشعابات غیرمجاز از دلایل مهم در هدرروی آب بوده است. 50 انشعاب غیر مجاز در منطقه کوخدان شهرستان دنا شناسایی شد که مشکل کم‌آبی روستاه‌های دهنوی علیا و سفلی، سرمور، اقبال‌آباد و علی‌آباد مرتفع شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل بهره‌برداری ناصحیح و استفاده از لوله‌ها با قطر بالا روستاه‌های پایین دست همواره با مشکل آلودگی آب، کم‌آبی و قطعی آب بودیم که با پیمایش صورت گرفته 50 انشعاب غیر مجاز شناسایی و متخلفان به مراجع قضایی معرفی شدند. در پی این اقدام 47 فقره انشعاب نیز تبدیل به مجاز و کنتورگذاری شدند.

پاسره با تأکید بر اینکه با فرهنگ سازی در مصرف آب بسیاری از مشکلات هموار می‌شود، گفت: از اصحاب رسانه اعم از مکتوب و مجازی که همیشه یاری‌گر این نهاد خدماتی بودند تقاضا می‌شود بار دیگر این شرکت را در فرهنگ‌سازی مصرف آب یاری کنند.

وی در ادامه به اقدامات شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد در دوران تصدی خود اشاره کرد و گفت: این شرکت با عزمی راسخ تلاش دارد انشعابات غیرمجاز در سطح استان را جمع‌آوری کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد