تاریخ درج خبر : 1391/07/10
کد خبر : ۳۸۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بیشترین قاچاق کالا در محور ترانزیتی اصفهان به یاسوج است

سایت استان: فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویر احمد گفت: برای مقابله با ورود کالاهای قاچاق به سطح استان طرح شبنم نیز اجرا شد.
علیرضا عادلی پیش از ظهر امروز در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: هدف نیروی انتظامی شناسایی استان‌هایی است که در صدر قاچاق کالا هستند که این امر به صورت دقیق شناسایی می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به عملکردهای این نهاد در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح استانی عملکرد خوبی داشته‌اند و به دلیل افزایش کالای قاچاقی نیاز به انبارهای نگهداری این اقلام بیشتر است.

عادلی مهم‌ترین محور ترانزیتی قاچاق کالای کهگیلویه‌ و بویراحمد را مسیر اصفهان به یاسوج ذکر کرد و گفت: به علت اینکه قاچاق کالا در داخل کشور جرم محسوب می‌شود با اجرایی شدن طرح شبنم در سطح این استان به همت نیروی انتظامی استان و پلیس راه مقادیر زیادی کالای قاچاق کشف و ضبط شده است.

مسئول ارشد انتظامی در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیشترین موارد کشف شده مربوط به کالاهای دخانیاتی، لوازم خانگی، لوازم بهداشتی، کفش و کیف و تجهیزات دریافتی ماهواره بوده است.

عادلی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد آمادگی کامل برای جلوگیری ورود کالاهای غیر مجاز در استان را دارد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد