تاریخ درج خبر : 1393/08/19
کد خبر : ۳۹۴۶۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مانور ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی در کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها از برگزاری مانور ناوگان حمل و نقل عمومی به مناسبت دهه ایمنی خبر داد.

علی خوان پایه گفت: از 14 تا 25 آبان به عنوان دهه ایمنی نامگذاری شده است و در سراسرکشور برنامه هایی تدارک دیده شده است، این اداره کل هم برنامه هایی تدارک دیده است. از جمله برنامه ها میتوان به اجرای مانور ناوگان عمومی در این هفته اشاره کرد.

SONY DSC

وی افزود: از دیگر برنامه های این اداره کل: اطلاع رسانی از طریق مطبوعات، صدا و سیما، نصب بنر و پوسترهای با مضمون ایمنی در رانندگی، تجلیل از رانندگان نمونه استان واجرای مراسم نمادین در پایانه های مسافربری می باشد.

خوان پایه در ادامه گفت: هدف ما از از اجرای این مانورفرهنگ سازی و اطلاع رسانی به منظور ارتقاء فرهنگ ایمنی در بین مردم است.
وی گفت: در تصادفات و تلفات جاده ای 3 عامل وجود دارد: 1- عوامل جاده ای که متاثر از سخت افزارها و زیرساختها و زیر بناها است 2- خودروها که سخت افزار هستند 3- انسان که مهمترین رکن است و بخشی از مسائل انسانی برمیگردد به فرهنگ جامعه.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه ها گفت: ما در زمینه فرهنگ سازی اقداماتی انجام داده ایم که انشاالله با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی این آموزشها و اقدامات از محیط های سربسته به محیط ای سرباز و خانواده ها برسد .
وی در پایان گفت : از کاربران جاده ای اعم از رانندگان و مسافران تقاضاداریم مسائل ایمنی را رعایت کنند تا شاهد کاهش محسوس سوانح جاده ای باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد