تاریخ درج خبر : 1391/07/11
کد خبر : ۳۹۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

زمان ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور اعلام شد

رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد جزئیات ثبت نام فراگیر را تشریح کرد.

“رضا یوسف وند” گفت : ثبت نام دوره های فراگیر کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته از 12 مهر ماه تا پایان وقت اداری 18/7/91 انجام خواهد شد و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ثبت نام کارشناسی ارشد نیز از تاریخ 16 مهر ماه الی 22/7/91 صورت خواهد پذیرفت و آزمون آن نیز در ۲۴ آذرماه برگزار خواهد شد افزود: داوطلبان برای دانلود دفترچه مذکور می توانند به آدرس WWW.kbpnu.ac.ir مراجعه نمایند.

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور استان، دانشگاه پیام نور برای امسال شرایط خاصی را برای پذیرش دانشجویانی که تا پایان سال تحصیلی 92-91 فارغ التحصیل می شوند در نظر گرفته است.

وی با بیان این نکته که آزمون امسال در یک مرحله برگزار می شود و دانشپذیران می توانند در دو مقطع زمانی و دو گروه جداگانه پذیرش و در دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند گفت: دانشپذیران در صورت قبولی ، می توانند هم برای ترم دوم سال تحصیلی 92-91 و هم برای مهر ماه سال تحصیلی 92ثبت نام کنند.

یوسف وند افزود : با اجرای این شیوه،کسانی که نمی توانند مدرک پیش دانشگاهی یا لیسانس خود را در بهمن ماه امسال دریافت نمایند، نیز می توانند در این آزمون شرکت کرده و بعد از طی مراحل دوره دانشپذیری و قبولی در نوبت دوم یعنی مهرماه 92 در گروه خود مورد بررسی قرار گیرند و در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی و اولویت در مهر ماه92، مدارک فارغ التحصیلی خویش را ارائه نمایند و دانشجو محسوب گردند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان نحوه ثبت نام را از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نمود و اظهار داشت: امسال برای مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد، دفترچه فیزیکی چاپ نشده است و دانشجویان می توانند از طریق سایت پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز اقدام به دانلود دفترچه مذکور نمایند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد : برای دوره کارشناسی نیز،دانشجویان گرامی می توانند هم از طریق سایت دانشگاه نیوز و هم از طریق دفترچه فیزیکی که به تعداد محدودی چاپ گردیده و در دست واحدها و مراکز دانشگاهی پیام نور می باشد، دفترچه را دریافت نمایند.

یوسف وند گفت: پرداخت هزینه ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی می باشد و داوطلبان لازم است به وسیله کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب اقدام به خرید نمایند و مبلغ پرداختی شصت وپنج هزار تومان خواهد بود.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد