تاریخ درج خبر : 1393/08/20
کد خبر : ۳۹۵۴۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بررسی پروژه‌های آب و راه استان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد از پیگیری و بررسی پروژه های مهم استان در بخشهای آب و راه در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خبرداد.
محمد موحد پور صبح سه شنبه به خبرنگاران گفت: معاون برنامه ریزی استاندار و جمعی از مدیران استانی با حضور مدیران دفاتر بخشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نیاز بودجه ای این استان در بخش های مختلف برای درج در لایحه بودجه سال ۹۴ را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: همچنین در این نشست در رابطه با تخصیص بیشتر اعتبارات عمرانی سال ۹۳، پروژه های استانی و ملی و پیش بینی اعتبارات مورد نیاز این پروژه ها برای درج در لایحه بودجه ۹۴ پیگیری هایی انجام شد.

موحدپور اظهار داشت: با توجه به اینکه، لایحه بودجه ۹۴ کشور حداکثر تا تاریخ ۱۵ آذرماه باید به مجلس شورای اسلامی تقدیم شود، رایزنی مسئولان استان برای جذب منابع و تخصیص بیشتر اعتبارات در راستای تسریع در اجرای پروژه ها در حال انجام است.

وی بیان داشت: در این دیدارها پروژه های فاضلاب پنج شهر استان شامل شهرهای یاسوج، دهدشت، دوگنبدان، سی سخت و چرام مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

موحد پور افزود: همچنین در بخش شبکه راه های استان هم پروژه های راه های ارتباطی و مشکلات جاده ای و کمبودها در این حوزه با حضور مدیرکل راه شهرسازی استان مورد تبادل نظر قرار گرفت.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: در بخش آب استان هم منابع اعتباری سد تنگ سرخ، سد شیو و پروژه های آبرسانی به شهرهای استان از جمله لیکک و دوگنبدان بررسی شد.

وی، پیگیری اعطای مجوز ماده ۲۱۵ قانون برنامه، برای آبرسانی به شهرهای سوق، لنده، چرام و دهدشت و راه آهن اقلید – یاسوج را از مهمترین پروژه های مورد پیگیری از سوی مسئولان استانی در نشست با مدیران دفاتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد