تاریخ درج خبر : 1393/08/22
کد خبر : ۳۹۵۹۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

وضعیت نامطلوب غرفه استان در نمایشگاه مطبوعات کشور/تصاویر

یکی از دانشجویان هم‌استانی در تهران پس از بازدید از نمایشگاه مطبوعات و رسانه های مجازی که در مصلی تهران دایر است با ارسال عکس، غرفه استان را با وضعیت غرفه دیگر استانها مقایسه کرده است. در توضیح کوتاهی که برای ما فرستاده از نبود نمادی از استان در این غرفه نیز گلایه کرده است:

Photo4958

اینا منتخبی از عکسهای نمایشگاه ست. چهار تا عکس از غرفه استان هم فرستادم و چنتا هم از بقیه استان هایی که شرکت کرده بودن برای مقایسه بیننده ها.

آقای ……… رو همین جا دیدم مال ………….. ………… از این آدم تا حالا به عمرم ندیدم. بهش می گفتم یه صندلی یا یه موکت یا یه گلیم یا یه لباس محلی و یا یه ظرف شیرینی هم برا بازدید کننده ها می ذاشتین چی می شد. آقای ……. می خواست منو بزنه آخه این جور آدما چرا باید تو عرصه مطبوعات ما باشند. خلاصه هر کی رد می شد به غرفه استان ما میخندید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    کهگیلویه و بویراحمد محروم ترین استان کشور و از لحاظ منابع خدادادی غنی ترین استان کشور به تناسب جمعیت در کشور می باشد . دومین تولید کننده نفت در کشور که با این منابع مردم ایران از آن زنده و بودجه دولت از آن تأمین می شود و سیاست خارجی کشور به آن وابسته است. اگر غرغه آن فقیر و چیزی نداشت به خاطر نبود مدیریت در این استان است .

پربازديد