تاریخ درج خبر : 1393/08/22
کد خبر : ۳۹۵۹۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برخی نمایندگان مجلس به دنبال ساقط کردن دولت هستند

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: برخی نمایندگان کمر همت بسته اند که دولت را ساقط کنند.

DSCN9706

به گزارش سایت استان، رسول منتجب نیا که به دعوت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به یاسوج سفر کرده بود در جمع آنان گفت: برخی از نمایندگان مجلس در جلسات خصوصی گفته بودند باید رئیس جمهور را مهار کرد و اگر در این کار ناموفق بودیم باید به صورت جدی با او مقابله کرد.

وی تلاشهای این نمایندگان را برای جذب روحانی بی نتیجه خواند و ادامه داد: به همین دلیل تمام تلاششان را برای زمین زدن دولت آغاز کرده اند.

وی شاهد مدعای خود را رای عدم اعتماد و استیضاح وزیران علوم عنوان کرد و بیان داشت: تصمیم این عده در مجلس براین است که فردی از تندروهای جبهه پایداری برای وزارت معرفی شود و به کمتر از این هم راضی نمی‌شوند.

منتجب نیا در خصوص این نمایندگان که در راه دولت کارشکنی می کنند تعبیر جالبی بکار برد و گفت: برخی نمایندگان به این باور رسیده اند که پایان عمر سیاسی شان فرارسیده است و دیگر در حوزه انتخابیه شان رای نمی آورند و مردم به آنها پشت کرده اند برای همین در مقابل رای مردم به رئیس جمهور ایستادگی می‌کنند تا به نوعی تلافی کنند.

وی در خصوص سوال یکی از دانشجویان درباره نوع مدیریت احمدی نژاد بر کشور گفت: به گفته اقتصاددانان، در دوره مدیریت احمدی نژاد اقتصاد کشور فلج، و به گفته کارشناسان وضعیت سیاسی کشور یک وضعیت بسته و پادگانی، در سیاست خارجی ایران به یک کشور منزوی تبدیل شد و در حوزه فرهنگی نیز بر فرهنگ کشور و جوانان خدشه ای جدی وارد شد ضمن اینکه باید سری به دادگاهها بزنید و پرونده اختلاس مدیران دولت قبل را هم مشاهده کنید.

منتجب نیا یکی از پیام‌های عاشورا را مذاکره دانست و با انتقاد از اینکه برخی عنوان می‌کنند، امام حسین(ع) با یزید مذاکره نکرد پس نباید با امریکا مذاکره کنیم، تصریح کرد: امام حسین(ع) اهل مذاکره بود و با هر کسی که در دسترسش بود مذاکره کرد و یزید در آنجا حضور نداشت ولی با مأموران یزید از جمله ولید و حر مذاکره کرد.

این جلسه با حواشی بسیاری همراه بود که در گزارش آتی به صورت مفصل تر به آن پرداخته می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضایی گفت:

  منتجب نیا که قائم مقام کروبی است حق دارد به نمایندگان ملت تهمت بزند کسانی که بدنبال براندازی نظام بودند چون با
  انها برخوردی نشد زبان درازی می کنند مسجدرا اتش زدند به عکس امام اهانت کردند حرمت عاشورا را شکستند اکنون برای توجیه وادادگی خود در مقابل اوباما عاشورارا تحریف می کنند گر نداری دین به عالم لا اقل ازاده باش این کلام نغز می باشد زگقتار حسین

 • ناشناس گفت:

  درود بر آنانکه شجاعت شفاف سازی را در شرایط بغرنج کنونی دارند. و شهامت استقبال از فضای باز سیاسی را دارند.

 • محمدي گفت:

  سلام و درود بر دکتذ چمن سلام و هزار درود بر دکتر رمضانی درود بر شرافت مدیران و کارشناس شجاع استانداری از جمله جلیل حسنی مدیزکل سیاسی . میرمحمدی مدیرکل امور اجتماعی . باقرپور مدیرکل روابط عمومی . حسن پور معاون مدیرکل منابع انسانی استانداری

پربازديد