تاریخ درج خبر : 1393/08/22
کد خبر : ۳۹۶۰۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مشارکت دانشگاه یاسوج در دومین آیین انتخاب کتاب سال استان

رئیس دانشگاه یاسوج در نشست مشترک با مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از میزبانی این دانشگاه برای برگزاری برنامه های فرهنگی خبر داد.

217502_orig

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، شاپور رمضانی در نشست مشترک مسئول اداره ارشاد استان و دانشگاه یاسوج برای برگزاری هرچه بهتر دومین آیین انتخاب کتاب سال اظهار داشت: دانشگاه یاسوج با توجه به ظرفیت های موجود از جمله بهره بری از اعضای محترم هیئت علمی می تواند داوری آثار این آیین را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

وی با بیان اینکه موضوع مشارکت دانشگاه یاسوج در دومین آیین انتخاب کتاب سال را در اولین فرصت به اطلاع شورای پژوهشی، دانشکده ها و اعضای هیئت علمی این دانشگاه می رساند افزود: درخصوص داوری آثار سعی می کنیم در چارچوب قوانین و آیین نامه هایی که درباره آنالیز و انتخابات کتاب و مقالات تخصصی در دانشگاه داریم با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درخصوص داوری آثار این آیین همکاری کنیم.

رمضانی با اشاره به استقابل و حمایت دانشگاه دولتی یاسوج برای میزبانی برنامه های فرهنگی استان ابراز داشت: این دانشگاه آمادگی برگزاری برنامه های مختلف اعم از سمینارها، همایش ها و نمایشگاه های فرهنگی در استان را با سایر نهادها و ارگان ها دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد