تاریخ درج خبر : 1393/08/22
کد خبر : ۳۹۶۱۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

لدنی‌نژاد: راه‌اندازی پروژه‌های آبفا در استان شتاب می‌گیرد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد سید علی لدنی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جلسات مشترک مسئولان استانی با معاونت برنامه‌ریزی رئیس جمهور پیرامون بررسی طرح‌های ملی آبفای کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این نشست تصمیمات خوبی در زمینه تخصیص اعتبار برای تسریع در راه اندازی این طرح‌ها اتخاذ شد.

مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد افزود: پروژه‌های فاضلاب گچساران، دهدشت، یاسوج، سی سخت و چرام از جمله طرح هایی بودند که درباره اعتبار مورد نیاز آنها در لایحه بودجه پیشنهادی سال 94رایزنی های لازم صورت گرفت و پیشرفت‌های خوبی نیز حاصل شد.

لدنی‌نژاد از قول مساعد مسئولان کشوری برای تخصیص اعتبارات لازم برای پروژه‌های ملی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: با اختصاص اعتبارات لازم برای این طح‌ها شاهد تحولات قابل قبول در حوزه فاضلاب شهرهای بزرگ استان خواهیم بود.

مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه در هفته اخیر جلسه بررسی طرح‌های فاضلاب شهرهای باشت و لنده نیز در دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور داشتیم و در این زمینه رایزنی‌های لازم با مدیر مطالعات آب و فاضلاب کشور، مشاوران طرح و کارشناسان مربوطه انجام شد.

وی با بیان اینکه در نشست‌های تخصصی مبانی طرح‌های فاضلاب باشت و لنده از جمله جمعیت‌ شناسی، سرانه مصرف آب، اقلیم شهرهای موردنظر و میزان تولید فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت، تصریح کرد: مقدمات کار به خوبی انجام شد و ظرف حداکثر 20 روز آینده طرح فاضلاب شهرهای لنده و باشت برای تایید نهایی به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور فرستاده خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد