تاریخ درج خبر : 1391/07/12
کد خبر : ۳۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سه انتصاب جدید در استانداری

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه تعدادی از مدیران ستادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار و برخی از مسوولان استانی برگزار شد.
روز چهارشنبه دراین مراسم با حکم استاندار، ‘سید حسین کاظمی’ به سمت سرپرست دفتر فنی استاندای، ‘فریده کیامرثی ‘به سمت سرپرست دفتر اموربانوان و خانواده و ‘سیدمحمدرضا نوذری’ به سمت مدیر دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد استانداری منصوب و از خدمات ‘حمید اسکندری’، ‘ لیلا زاده باقری ‘و ‘عبدالرحمان ارجمندی ‘ قدردانی شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: کارکنان بخش های مختلف استانداری با همکاری همدیگر می توانند مشکلات جامعه را برطرف کنند.

سیدحسین صابری افزود: آگاهی های سیاسی مردم در دهه های اخیر افزایش یافته که این امر منجر به افزایش سطح تقاضاهای آنان شده است و از همین رو کارکنان دستگاه های اجرایی وظیفه سنگین تری نسبت به سال های پیش دارند.

وی اظهار داشت: به برکت نظام جمهوری اسلامی حتی در دورترین نقاط استان جوانان دارای تحصیلات عالی دانشگاهی هستند.

صابری با اشاره افزایش جمعیت تحصیلکرده استان در سال های اخیر گفت: آن چیزی که امروز جامعه از دستگاه های دولتی درخواست می کند به سرانجام رساندن برنامه های دولت بویژه در زمینه اشتغال و مسکن است.

وی عنوان کرد: بر سر منافع جامعه و اهداف خود با کسی معامله نمی کنم و در مدت باقیمانده از دولت تلاش خواهم کرد که بخشی از مشکلات این استان برطرف شود.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد