تاریخ درج خبر : 1393/08/23
کد خبر : ۳۹۶۴۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

محنایی: قدرت اثر عکس برای برخی‌ها ملموس نیست

معاون پشتیبانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قدرت اثر عکس به عنوان یک ابزار مستند اطلاع رسانی برای برخی‌ها در رایزنی های اقتصادی با مقامهای کشوری ملموس نیست.

مجید محنایی بعنوان اولین سخنران در جمع عکاسان تاریخ نگار کشوری در فرهنگسرای اسوه سخنان خود را با پیام تشکر از طرف استاندار آغاز کرد و گفت: این تصاویر بدون دخل و تصرف ، واقعیتها ، کمبودها و فرصتهای موجود در استان را بیان می کند که امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.
_TGH7411
در گفتگویی که در حاشیه این نشست با مهندس محنایی داشتیم وی گفت: حضور رئیس جمهور و وزرا و مسئولین کشور در تمام نقاط استان میسر نیست ولی از طریق تصویر میتوان واقعیت جامعه را به راحتی انتقال داد.
وی با اعلام اینکه قدرت اثر عکس هنوز برای مسئولین و نمایندگان بومی استان ملموس نیست اظهار داشت: نماینده ها و چهره های استان ما تلاش می کنند که مسئولین و مدیران کشوری را به استان بکشانند تا مسائل و مصائبی را برطرف کنند در حالی که راه حل ساده تر حمایت از این ایده و حضور عکاسان در استان است که می توان با برگزاری یک نمایشگاه در مجلس یا انتشار و ارسال مجموعه عکسهایی از وضعیت استان واقعیت ها را به سادگی نمایش داد و ضرورت توجه بیشتر به استان را ثابت کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد