تاریخ درج خبر : 1393/08/24
کد خبر : ۳۹۶۵۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز پذیره نویسی سهام موسسه اعتباری آرمان از روز شنبه

مدیر امور شعب موسسه اعتباری آرمان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز پذیره نویسی سهام این موسسه اعتباری از فردا همزمان با سراسر کشور خبر داد.

20130807143517114

حسین میرزایی اظهار کرد: بعد از طی مراحل قانونی، بالاخره مجوز پذیره‌نویسی مؤسسه اعتباری آرمان از سوی بانک مرکزی صادر شد و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور می‌توانند سهام این بانک را خرید کنند.

مدیر امور شعب موسسه اعتباری آرمان کهگیلویه و بویراحمد زمان آغاز این پذیره‌نویسی را شنبه 24 آبان‌ماه ساعت 10 صبح اعلام کرد و افزود: این پذیره‌نویسی به صورت عمومی و در بورس ارائه می‌شود.

وی گفت: یک میلیارد و 408 میلیون و 701 هزار و 413 سهم از طریق بازار سوم بورس به صورت عادی عرضه می‌شود که عموم مردم می‌توانند هر سهم را به مبلغ یک هزار ریال خریداری کنند.

میرزایی مدت عرضه سهام مؤسسه اعتباری آرمان را 10 روز اعلام کرد و گفت: ‌اگر این میزان سهم قبل از 10 روز خریداری شوند، روند واگذاری سهام این مؤسسه در بورس متوقف می‌شود.

نماینده تام‌الاختیار مدیرعامل مؤسسه اعتباری آرمان در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام پذیره‌نویسی را گام مهمی در صدور مجوز نهایی این مؤسسه از سوی بانک مرکزی خواند و تأکید کرد: ‌بدون شک این مؤسسه در سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، نقش خود را در پیشبرد اهداف مقدس نظام و همچنین برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد به خوبی ایفا می‌کند.

وی از عموم کهگیلویه و بویراحمدی‌ها خواست تا در این پذیره‌نویسی عمومی شرکت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد