تاریخ درج خبر : 1393/08/24
کد خبر : ۳۹۶۵۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: بویراحمد بالا و پایین در خدمت رسانی برایم معنا ندارد

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی در جمع مردم بن زرد بخش پاتاوه با اشاره به خدمات انجام شده در دو سال نمایندگی خود در مجلس شواری اسلامی اظهار کرد: در ۸سال گذشته علی رغم اینکه روزانه ۴٫۵میلیون بشکه نفت بفروش می رسید و کشور از لحاظ اعتباری هیچ مشکلی نداشت ولی متاسفانه در بویراحمد آنطوری که می بایست کار نشده بود و چهره محرومیت هم چنان براین دیار به آشکار مشخص بود.
غلام محمد زارعی گفت: در دو سال اخیر به اندازه ۸ سال آقایان در همه جوانب از جمله فعال کردن صنعت های رکود شده یاسوج، کارخانه‌های آرد، قند، خوارک دام عشایر در دشتروم فعال نمودن کارخانه سیمان مارگون و تخصیص‌های میلیاردی به توسعه عمران آبادی در روستاها در وضعیت نابسمان اقتصادی کشور کار کردم.
نماینده بویراحمد و دنا یادآورشد: در بیشتر روستاهای شهرستان‌های بویراحمد ودنا پروژه عمرانی فعال و در دست اقدام است گارزرسانی ها، آبرسانی‌ها، جاده سازی، اجرای طرح هادی روستایی، ایجاد فضای ورزشی در روستاها، قطره‌ای از تلاش های بنده در جهت توسعه استان و حوزه انتخابیه ام است.
زارعی نیز در مورد مطرح کردن بویراحمد علیا و سفلی افزود: بویراحمد همیشه یک بویراحمد سرافراز و ولایت‌مدار است و علیا و سفلی ندارد، همه ما بویراحمدی‌ها از یک پدر و مادر به نام بویراحمد غیور هستیم.
زارعی تصریح کرد: کسانی که بویراحمد علیا و سفلی می گویند، خائن هستند و دنبال تفرقه و نفاق بین مردم شریف بویراحمد هستند.
وی با انتقاد از چنین صحبت‌های ادامه داد: جانم را فدای فردی که در آخرین نقطه بویراحمد باشد می‌کنم در خدمت‌رسانی به این مردم بالا و پایین برایم معنای ندارد.
زارعی تصریح کرد: مردم حوزه انتخابیه‌ام می‌داند که من بیشتر وقتم را در روستای دور بویراحمد بوده‌ام زیرا این روستاها محروم تر واقع شده بودند.
زارعی با یبان اینکه هیچ گاه دعای های خیر پیرزن ها و پیرمردهای دست پینه بسته روستاها را بعد از افتتاح گازرسانی به روستاهایشان یادم نمی‌رود، گفت: بذارید عده‌ای مغرض هرچه می‌خواهند بگویند ولی به قولی که به مردم دادم عمل می کنم و به جد به دنبال حل مشکلات مردم هستم.
زارعی آبرسانی به اراضی کشاورزی برخی از مناطق شهرستان دنا اشاره کرد و گفت: اختصاص ۱۴ میلیارد به طرح آبرسانی کشاورزی در روستاهی محروم آیا خدمت به مردم نیست، چر ا به دنبال نفاق بین مردم هستید.
تامین آب اراضی روستای بن زرد با اعتبار ۸ میلیارد تومان، آب اراضی روستای توت نده با اعتباری ۹ میلیارد تومان، آب اراضی احمد غریب و سمرون با اعتبار ۴ میلیارد تومان، طرح آبیاری قطره ای روستای بیاره با اعتبار یک میلیارد تومان طرح آبیاری قطره ای روستای معصوم آباد کریک با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، طرح آبیاری قطره ای روستای رودشتی با اعتبار یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برخی از پروژه های آبرسانی بود که زارعی به آن اشاره کرد.
نماینده بویراحمد و دنا در ادامه گفت: تلاش های زیادی برای حوزه کشاورزی در یک شهرستان حوزه انتخابیه انجام گرفته، مردم خود با انصافی که دارند قضاوت خواهند کرد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد