تاریخ درج خبر : 1393/08/24
کد خبر : ۳۹۶۵۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

حکم سیدهادی‌خامنه‌ای برای یک هم استانی

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام طی حکمی، دبیر این تشکل سیاسی در استان را منصوب کرد.0000_267

به گزارش سایت استان، طی حکمی از سوی سید هادی خامنه‌ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام کشور، آقای «سیدعلی پرواز» به عنوان دبیر این تشکل با سابقه در استان منصوب شد.

آقای پرواز متولد 1355 و به عنوان کارشناس در استانداری کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می‌کند.

قرار است بزودی فعالیت‌های این گروه سیاسی در استان آغاز شود.

مجمع نیروهای خط امام از تشکل های سیاسی اصلاح طلب و قدیمی کشور است.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی طلبه حوزه قم گفت:

  باید اخلاق را در زمینه رفتار فردی، روابط با یکدیگر و به ویژه در شکل دادن نظام خود، مورد توجه قرار دهیم که از برجسته ترین ویژگی امام علی نیز همین رعایت اخلاق بود با موافق و مخالف.

  ایشان سید علی پرواز بسیار انسان اخلاقی و دینی می باشند و انتخاب ایشان انتخابی شایسته و بجا هست

 • عبدالحمید ناصرپور فعال سیاسی از شیراز گفت:

  به نام آن که جان را فکرت آموخت
  ابتدا لازم می دانم که انتخاب و انتصاب بایسته و شایسته جناب آقای پرواز را برای این امر خطیر به ایشان و مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض نمایم، جناب آقای پرواز از اصلاح طلبان ثابت قدم، خوش فکر، اهل نظر و اندیشه، روشنفکر، متعهد، متشرع، متفکر و اهل تعامل سازنده و منطقی با ظرفیت های عالی و فراوانی می باشند که بدون شک می توانند در راستای اندیشه های ناب اصلاح طلبی در این استان منشا تحول، پویایی، خیر و برکت بسیاری باشند، امیدوارم که دیگر احزاب اصلاح طلب استان با همکاری صمیمانه با ایشان زمینه تحولی عظیم در راستای نهادینه کردن هر چه بیشتر تحزب و فراهم نمودن زمینه بروز و ظهور هر چه بیشتر تفکر اصلاح طلبی را در این استان، فراهم نموده و از ظرفیت های ایشان کمال استفاده را ببرند، به امید نهادینه شدن تحزب در جای جای ایران اسلامی.

 • علی گفت:

  جناب سید علی پرواز انسان فرهیخته و دانا و اهل گفتگو متدین و انسانی دانشمند هستند
  بسیار خوشحال شدیم از انتخاب ایشان و امیدواریم مایه خیر و برکت بشه

 • علی گفت:

  همه ما به پیام پیامبران و مصلحان بشر گوش فرادهیم و زندگی را سرشار از تفاهم، گفت وگو و محبت کنیم و با همبستگی جان های محبت خواه و زیبا و زیبایی شناس، زشتی آفرینان و جنگ طلبان را منزوی کنیم و سر رشته حیات و سرنوشت انسان را از دست زورگویان و جنگ طلبان خارج کنیم.
  انتخاب شایسته برادر متفکر جناب اقای سید علی پرواز فرصتی گرانبهایست برای اهل گفتگو بالاخص برای اصلاح طلبان

 • lمحبي فر گفت:

  بهتر است این اقای پرواز خودش دست به کار شود وخودش را بهتر معرفی کند .خیلی ها او را نمی شناسند .

 • کامرانی گفت:

  برادرگرانقدرجناب آقای پروازرادریک کلام روشنفکری دیندارمیدانم

 • رسولی گفت:

  جناب پرواز ضمن تبریک به جنابعالی ومردم فهیم واگاه استان وارزوی موفقیت شما بزرگوار وروشنفکر ..امیداست با روشنگری های خود نسبت به بالابردن سطح اگاهی مردم وبرای اتحاد وانسجام وهمدلی همفکر ان اصلاح طلب کوشا باشید .

 • این مسولیت را به برادر بزرگوارمان جناب اقای سید علی پرواز تبریک عرض مینمایم و برای ایشان آرزوی تندرستی و موفقیت را دارم.

 • حسینی گفت:

  آقای پرواز از شخصیتهای علمی و روشنفکر با دیدگاه باز سیاسی بوده و زمینه رشد و تعالی فکری و فضای باز سیاسی و آزادی فکر و اندیشه را در استان مهیا خواهد نمود.

 • رستگار -قم گفت:

  آقای پرواز انسان با استعداد و با هوشی است ،اخلاق مدار و با صداقت است حسود نیست و سسعه صدر دارد ، در حقیقت سرمایه اش صداقت و اخلاق و سیرت زیبایی است که دارد .متشرع ، دلسوز ، اهل مطالعه و پژوهش و تحقیق و احتجاج و جسور .بدور از هرگونه غلو سطح تحلیل های سیاسی وی در زمینه مسایل کشور و رفتار سیاسیون میتواند منشأ تصمیم گیری های موثری در سطح ملی شود . در تحلیل هایشان بسیار با انصاف است و نسبت به مخالفین فکری و سیاسی حضورا و غیابا اخلاق مدار و ارزشهای انسانی را رعایت میکند .اگر قرا ر بوده هسته ای یا حلقه ای از اصلاح طلبان ملهم از اندیشه ی حضرت امام (ره)در مرکز یا جنوب کشور تشکیل شود بدون شک حضور فکری آقای پرواز واجب بود که خوشبختانه به درستی ایشان بر گزیده شد ه . جریان ها و نحله های سیاسی و فکری را مطالعه و تحقیق کرده و خوشبختانه عمیقا مسلط است .امیدوارم حضور ایشان منشا روشنگری در استان و دمیدن روح جدیدی در جریان اصلاح طلبی باشد .به ایشان تبریک عرض میکنم

 • قاسمی گفت:

  جناب آقای پرواز شخصیتی اندیشمند، عالم ، متخلق ،متعهد ، مصلح ،دین مدار ، قانون گرا و دارای هوش و تجربه سیاسی و اجتماعی بالا و یکی از سرمایه های کم نظیر برای برای پرورش فکری ، سیاسی نسل جوان این مرزو بوم و برای اهالی خونگرم و متدین استان ک ب منشا خیر و برکات و برای اصلاح طلبان استان ظرفیت و سرمایه خوبی خواهد بود .

 • یک اصلاح‌طلب باسابقه گفت:

  به نام خالق زیبایی ‌ها
  با توجه به هوش بالا، سابقه درخشان علمی و سیاسی، تعهد و اخلاق نیکویی که در جناب آقای پرواز سراغ دارم، همه اصلاح‌طلبان عزیر و نیروهای سیاسی دلسوز نظام را به همکاری و همراهی با ایشان دعوت می‌کنم.

 • محمد خون چمن گفت:

  با توجه به برخورداری جناب آقای پرواز از توان بالای برنامه ریزی و مدیریت ، هوش سیاسی بالا، قدرت تحلیل عمیق و دقیق ، شناخت وسیع از جریانات سیاسی می تواند موجب رشد و توسعه این حزب و موفقیت بیشتر جبهه اصلاحات در این استان گردد

 • روهنده گفت:

  نمیدانم باچه واژ ه ای بپرسم که درمخیله های برخی سیاسیون اندکی اتراق کند؟اما می پرسم ازدلم…؟ازتاریخ انقلاب می پرسم یانه از تاریخ اسلام ویااز….حالا می پرسم ازنسیم وصیت نامه امام ره می پرسم///؟امام ره اصولگرابود یا اصلاح طلب؟نیروهای مدعی ساکن درخط امام ره جواب بدهند.شماها کجای کارید؟

 • بختياري زاده گفت:

  انتصاب برادر کاردان،خوشفکر و بااخلاقمان جناب پرواز و آغاز فعالیت این تشکل،فرصت مناسبی برای اصلاح طلبان استان است که باید به درستی از آن بهره گرفت

پربازديد