تاریخ درج خبر : 1393/08/24
کد خبر : ۳۹۶۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

آبیاری تحت فشار هدیه دولت به کشاورزان گچسارانی

مدیرکل جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشاورزان گچسارانی از فرصت رایگان آبیاری تحت فشار توسط دولت استفاده کنند.گوهرگانی

جعفر گوهرگانی  اظهار کرد: امسال با توجه به اعتبارات تملک دارایی‌ها، ملی، دیگر منابع مالی و  دو در‌صد نفت و ماده 180 بخش کشاورزی گچساران از اعتبارات خوبی برخوردار شده است.

وی افزود: سعی ما این است اعتبارات با نظارت دقیق‌تری در پروژه‌ها هزینه شود تا اعتبارات سرمایه‌گذاری شده دولت که همان بیت‌المال است به موقع و با کیفیت بهتری مصرف شود.

مدیرکل جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به وضعیت حدود کنونی تسهیلات بانکی در کشور و قرار گرفتن کهگیلویه و بویراحمد در میان استان‌های محروم از نظر تسهیلات بانکی می‌طلبد سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی رونق بیشتری داشته باشد.

گوهرگانی بیان کرد: بخش خصوصی در حوزه کشاورزی به ویژه از محل صندوق توسعه در گچساران دارای متقاضی پای کار در گچساران نیست.

وی با اشاره به تصویب خط ویژه مکانیزاسیون و گلخانه‌داران با پیگیری وزیر کشاورزی گفت: این تسهیلات برای خرید ادوات، ماشین آلات و تجهیزات کشاوری در حوزه‌هایی از جمله آبزی‌پروری، کشاورزی و زارعی بوده که باید از این فرصت استفاده لازم برده شود.

گوهرگانی با اشاره به رایگان شدن 85 درصد از هزینه‌های نصب سیستم‌های آبیاری تحت فشار عنوان کرد: افزون بر 85 درصد از هزینه‌های نصب سیستم‌های آبیاری تحت فشار توسط دولت به رایگان پرداخت می‌شود.

مدیرکل جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: می‌طلبد استان، شهرستان و همه افرادی که زمین و باغ دارند از این فرصت طلایی استفاده کنند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    و باز هم گچساران………………

  • جونگیر گفت:

    چند سوال ؟1- چرا برای بقیه باغات استان نیست؟2- کی باید اجرا شود؟ 3- خدای ناکرده قومی قبیله ای نشود

پربازديد