تاریخ درج خبر : 1393/08/24
کد خبر : ۳۹۶۷۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

هفته کتاب با راه‌اندازی کاروان تاکسی‌ها در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

کتابهفته کتاب و کتابخوانی در استان کهگیلویه و بویراحمد با راه‌اندازی کاروان تاکسی‌ها و با حضور مسئولان استانی و کشوری آغاز شد.

 صبح امروز هفته کتاب با حضور امین متولیان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، فتاح محمدی معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی با راه‌اندازی کاروان تاکسی‌ها کلید خورد.

در این آئین که تاکسی‌های شهر یاسوج با پیام‌های هفته کتاب تزئین شدند، به صورت منظم و با همراه داشتن بسته‌های فرهنگی مرتبط با هفته کتاب در سطح شهر به حرکت درآمدند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالعه و کتابخوانی سبب گسترش و ارتقای فرهنگ اجتماعی و علمی در سطح جامعه می‌شود.

فتاح محمدی تصریح کرد: مطالعه خردورزی را در جامعه ارتقاء می‌دهد.

وی با بیان اینکه کتابخانه‌های عمومی وظیفه ساماندهی تولیدات فکری و اندیشه افراد جامعه را بر عهده دارد، افزود: مطالعه و کتابخوانی نقش هدایت‌گری را در جامعه ایفا می‌کند.

مدیرکل اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد در این برنامه گفت: امیدوارم که با همکاری مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد بتوانیم قدم‌های اساسی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برداریم و بیش از پیش سرانه مطالعه را در سطح جامعه افزایش دهیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • عماد جعفری پور گفت:

    یکی از زیباترین کارهایی است که پس از صدر اسلام انجام شده اند، همین است

پربازديد