تاریخ درج خبر : 1393/08/25
کد خبر : ۳۹۷۱۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون آبفا: 98 درصد پرداخت قبوض آب شهری به صورت غیرحضوری است

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد علی حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت فرایند الکترونیکی کردن خدمات و گسترش دولت الکترونیک اظهار کرد: حرکت در این مسیر علاوه بر سرعت بخشیدن به امور باعث تکریم ارباب رجوع نیز خواهد شد.
معاون خدمات مشترکین آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مزایای پرداخت غیر حضوری قبوض بیان کرد: در این راستا مشتری بدون مراجعه به بانک از طریق خودپرداز، اینترنت و تلفن‌بانک نسبت به واریز قبض خود اقدام می‌کند.
حسینی یکی از مهم ترین مزایای پرداخت غیرحضوری قبوض را جلوگیری از اتلاف وقت مشترکان دانست و عنوان کرد: با این کار اطلاعات قبوض پرداخت شده در کمترین زمان ممکن به شرکت آبفا وصول می شود.
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای کهگیلویه و بویراحمد افزود: با فراهم شدن زیرساخت های لازم برای پرداخت غیرحضوری قبوض در نقاط مختلف استان این موضوع با استقبال چشمگیر مشترکین هم استانی مواجه شده است.
حسینی با بیان اینکه در حال حاضر 98 درصد پرداخت قبوض آب شهری از به صورت غیرحضوری پرداخت می‌شوند بیان کرد: همکاری شهروندان در این زمینه جای تقدیر دارد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در راستای رفاه حال مشترکین، شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با بانک های استان تفاهم‌نامه همکاری در زمینه پرداخت قبوض آب به صورت الکترونیکی انعقاد کرده است و هم اسانی‌ها می توانند در تمامی ساعات شبانه روز نسبت به پرداخت قبوض خود از طریق پایانه های الکترونیکی، تلفن بانک‌ها و همراه‌بانک‌ها اقدام نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد