تاریخ درج خبر : 1393/08/26
کد خبر : ۳۹۷۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

سه خبر از هیئت ورزشهای همگانی استان

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد ، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری سه دوره کلاس مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی وِیژه بانوان در شهرهای یاسوج ،گچساران و دهدشت در آذرماه خبر داد.

محمد علی رهامی در ادامه افزود : ثبت نام افراد واجد شرایط برای فراگیری کلاس های مربیگری انجام گرفته و مدارک به فدراسیون ارسال و اظهار امیدواری نمود با هماهنگی فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در اسرع وقت این کلاسها برگزار می شود.

دهدشت میزبان مسابقات فوتسال کارکنان ادارات و نهادهای استان

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان با بیان این خبر افزود :به منظور شناخت تیم قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان استان برای حضور در مسابقات قهرمانی کارکنان کشور ،مسابقات فوتسال کارکنان استان طی روزهای 13 و 14 آذرماه به میزبانی شهر دهدشت برگزار خواهد شد. رهامی سهمیه تیم های شرکت کننده در مسابقات را چنین ذکر کرد و سهمیه شهرستان بویراحمد را را 3 تیم ،دهدشت 3 تیم ،گچساران 2 تیم و دیگر شهرستانهای استان را هر کدام یک تیم عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد در صورت حضور تیم های کارکنان ادارات شهرستانها در این مسابقات امسال این رقابتها با کیفیت بهتر در دهدشت برگزار گردد.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی زمان قرعه کشی این مسابقات را روز 5 آذرماه ساعت 17 در محل دفتر هیئت ورزشهای همگانی استان واقع در استادیوم تختی ذکر کرد و از سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده در این مسابقات خواست در این قرعه کشی حضور داشته باشند.

همایش پیاده روی خانواده در یاسوج

به مناسبت گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی همایش بزرگ پیاده روی خانواده در شهر یاسوج با همکاری اداره کل کتابخانه استان و هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان با بیان این خبر اظهار داشت:با همکاری هیئت ورزشهای همگانی استان و مشارکت اداره کل کتابخانه های استان همایش پیاده روی خانواده در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

محمدعلی رهامی زمان برگزاری این همایش را روز جمعه 30 آبان ماه از ساعت 7 و نیم صبح از مقابل کتابخانه عمومی شهر یاسوج روبه روی شرکت برق استان عنوان کرد و از قرعه کشی جوایز نفیس شامل :دوچرخه ،ساعت دیواری ،کارت هدیه و ده ها جوایز نفیس دیگر در این همایش خبر داد و از عموم مردم ورزش دوست شهر یاسوج جهت شرکت در این همایش دعوت کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد