تاریخ درج خبر : 1391/07/12
کد خبر : ۳۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تنها راه خروج کهگیلویه از بن بست توسعه بخش کشاورزی است

سایت استان: فرماندار کهگیلویه با اشاره به شرایط نامطلوب اقتصادی مردم کهگیلویه، گفت: توسعه بخش کشاورزی کمک شایانی به رونق اقتصادی شهرستان و خروج آن از بن بست خواهد کرد.
سید ‘ناصر رضایی’ روز چهار شنبه در نشست کارگروه توسعه بخش کشاورزی کهگیلویه فضای جغرافیایی این شهرستان را برای توسعه کشاورزی مناسب دانست و افزود: توجه به این بخش اشتغالزایی بیشتر و حمایت از تولید ملی را در پی دارد.

وی توجه به طرح های اشتغالزایی توسط جهاد کشاورزی را مهم دانست و بیان کرد: نظارت بر این طرح ها می بایست به طور مستمر تا رسیدن به توسعه پایدار ادامه یابد.

رضایی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به کشاورزان کهگیلویه به کندی انجام می شود، اظهار داشت: جهاد کشاورزی این شهرستان می بایست با اطلاع رسانی گسترده این مشکل را برطرف کند.

وی با اشاره به اینکه بانک کشاورزی کهگیلویه نباید از هیچ تلاشی برای پرداخت تسهیلات به کشاورزان این شهرستان دریغ کند، عنوان کرد: بانک های عامل شهرستان می بایست به سمتی حرکت کنند که با تخصیص تسهیلات بیشتر به کشاورزان زمینه اشتغالزایی بیشتر در بخش کشاورزی را فراهم کنند.

رضایی بر لزوم پیگیری پرداخت معوقات بانکی در کهگیلویه تاکید کرد و ابراز داشت: هر چه این معوقات بیشتر و زودتر پرداخت شوند بانک های عامل شهرستان می توانند تسهیلات بیشتری به متقاضیان پرداخت کنند.

وی تنها راه مقابله با تحریم های دشمنان را تکیه بر اقتصاد مقاومتی اعلام کرد و افزود: می بایست از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های بخش کشاورزی شهرستان کهگیلویه برای تولید بیشتر استفاده شود.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیدی گفت:

    از این طرف شعار می دهید از آن طرف از مدیریت استاد دانشگاه با درجه دکترا بر سازمان مخالفت می کنید. امثال شما نمی گذارند دکتر موسوی مدیر شوند آخرش به یک فوق دیپلم راضی می شویم.

پربازديد