تاریخ درج خبر : 1393/08/27
کد خبر : ۳۹۷۷۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

استاد دانشگاه یاسوج پژوهشگر برتر موسسه “تامسون رویترز” شد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه یاسوج موسسه بین المللی تامسون رویترز (Thomson Reuters)،‌ استاد تمام دانشگاه یاسوج را به عنوان پژوهشگر برتر و جز, یک درصد دانشمندان برتر جهان معرفی کرد.

tm.aspx

این موسسه که در زمینه علوم پایه فعالیت می‌کند «مهراورنگ قاعدی» را یکی از دانشمندان پر استناد و پژوهشگران برتر جهان دانست و با هدای لوح تقدیری از وی تجلیل کرد.

در متن تقدیرنامه این موسسه آمده است: تقدیم به مهراورنگ قاعدی برای به رسمیت شناختن وی در رتبه بندی در میان یک درصد دانشمند و پژوهشگر پر استناد جهان در حوزه تخصصی خود.

قاعدی پیش از این نیز به عنوان دانشمند پر استناد گروه شیمی و فیزیک از سوی موسسات علمی بینالمللی معرفی شده بود.

این استاد دانشگاه یاسوج در آخرین فهرست منتشر شده از یک درصد دانشمندان جهان در سال گذشته،‌ تنها استادی بود که از دانشگاههای جنوب کشور معرفی شده بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • افشین_مهندسی شیمی گفت:

    یادش بخیر سال 88 شیمی تجزیه مهندسی رو باهاش پاس کردم،عجب استاد باحالی بود.سر امتحان پایان ترم سوالای یه درس دیگه رو اشتباهی بهمون داده بود ماهم چیزی ننوشتیم،آخر سر به هممون گفت بیاد دم اتاقم تا نمرهتون رو بدم،دختر کوچیکش همراش بود،به دخترش میگفت دخترم به این نمره بدم یانه،هر کدوم رو که دخترش خوشش میوممد نمره خوب میداد،ماهم آخر سر 11.5 داد…

  • خوشحالم ولی نه زیاد. ملتی با این عقبه فرهنگی و ادبی و علمی، تا کی هی خودمان را آویزان کنیم به تامسون و نارنگی و لیمو؟ روزی تبم آرام می گیرد که به جایگاه شایسته خودمان برسیم و تیتر بزنیم
    .
    “پروفسور تامسون تامسونچیان از دانشگاه هاروارد موفق شد جایزه سال دانشگاه آریوبرزن ایران را به خودش اختصاص دهد.”.

پربازديد