تاریخ درج خبر : 1393/08/27
کد خبر : ۳۹۷۷۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون آبفا: شبکه توزیع آب شرب سرفاریاب فرسوده است

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد، سید یعقوب فرجی در بازدید از تاسیسات آب شرب شهر سرفاریاب با اشاره به اینکه مراحل اداری تغییرات در روند اداری تاسیسات تامین و توزیع آب شرف سرفاریاب از روستایی به شهری در حال انجام است اظهار کرد: بخش زیادی از امور مربوط به این موضوع انجام گرفته است و در این زمینه نشست‌های مختلفی با آب و فاضلاب روستایی انجام گرفته است.
معاون بهره‌برداری آبفای کهگیلویه و بویراحمد افزود: در همین زمینه جلسات مختلفی در سطح مدیران عامل آب و فاضلاب شهری و روستایی استان و و نیز نشست‌هایی با نماینده مردم چرام در مجلس و بخشدار سرفایاب برگزار شد و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
فرجی با اشاره به اینکه در اولین قدم طرح تامین و انتقال آب شرب سرفاریاب برای مطالعه و طراحی به مشاور تحویل داده شده است تصریح کرد: در مراحل بعد در صدد پیگیری جذب اعتبارات لازم برای برطرف کردن و ارتقاع شبکه آبرسانی این شهر جدید خواهیم بود.
معاون بهره‌برداری آبفای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات پیش روی توسعه و مرمت شبکه آبرسانی شهر سرفاریاب مشکلات مربوط به فرسودگی شبکه توزیع است که باید با در اولین فرصت برطرف شوند.
وی یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات پیش روی آبفای شهری فقدان کنتور آب و عدم تمایل برخی از افراد به نصب کنتور است که این موضوع نیز باعث ایجاد مشکل شده است چرا که برای پیشبرد اهداف شرکت آبفای شهری و توسعه هرچه بهتر سیستم آبرسانی پرداخت به موقع آب بها بسیار مهم است.
فرجی با بیان اینکه همکاری مردم و دستگاه‌هایی نظیر منابع طبیعی در برطرف کردن برخی معارضات در زمینه املاک و اراضی ملی ضروری است تصریح کرد: معمولا وجود این معارضات وقت زیادی از آبفا می‌گیرد که امیدواریم هم مردم و هم منابع طبیعی در این زمینه همکاری مضاعفی داشته باشند تا امور مربوط به مهندسی مجدد آب شرب شهر سرفاریاب با سرعت بیشتری پیشرفت داشته باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد