تاریخ درج خبر : 1393/08/28
کد خبر : ۳۹۸۰۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

گفتگوی بی‌واسطه مردم با استاندار

چهاردهمین نشست ملاقات مردمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

سید موسی خادمی روز سه شنبه پذیرای ۳۶ تن از اقشار مختلف مردم استان بود که برای بیان و رفع مشکلات خود با استاندار دیدار کردند.

704454

استاندار در این دیدار پای صحبتها و دغدغه های این افراد نشست و برای رفع مشکلات آنها دستوراتی صادر کرد.

در این دیدار که علاوه بر استاندار، معاونین وی، برخی مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی حضور داشتند، مردم به صورت رودرو با استاندار و سایر مدیران دیدار کردند و در خصوص مشکلاتشان به گفتگو پرداختند.

704452

عمده مشکلات مطرح شده از سوی مراجعان در این دیدار که هر دو هفته یکبار برگزار می شود، شامل مشکلات اداری، اجرایی، طرح های سرمایه گذاری و اشتغال بود.

خادمی در حاشیه این نشست به خبرنگاران گفت: حل مشکلات مردم یکی از مهمترین وظایف و رسالتهای مسئولین است.

وی افزود: در این دیدار بسیاری از افرادی که حضور یافتند، کارآفرینانی بودند که به دنبال ایجاد اشتغال در استان هستند و به طور قطع رفع مشکلات این افراد موجب خوشحالی هر مسئولی می شود.

خادمی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کارآفرینان باید در دستگاههای اجرایی رفع شود، اظهار داشت: گاهی برخی سخت گیریها وجود دارد که باید رفع شود.

704451

استاندار تصریح کرد: توقعات مردم از ما به حق است و ما وظیفه داریم با گشاده رویی مشکلات آنها را رفع کنیم.

وی با بیان اینکه منابع محدود و نیازها زیاد است، اظهار داشت: با محدودیت های اعتباری و قانونی که وجود دارد همه نیازها قابل حل نیست اما باید هرجا که می توانیم جوابگوی نیازها باشیم و جایی که به دلیل محدودیت ها نمی توانیم، به طور منطقی به مردم پاسخ دهیم و مردم هم فهیم و آگاه هستند و مشکلات را درک می کنند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد