تاریخ درج خبر : 1391/07/13
کد خبر : ۳۹۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استانی به کار خود پایان داد

سایت استان: بیست چهارمین جشنواره تئاتر استانی کهگیلویه و بویراحمد شامگاه پنجشنبه با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد.

در این جشنواره  15 اثر به صورت اجرای عمومی در دوماه گذشته به نمایش درآمد که از این تعداد شش اثر توسط هیات انتخاب آثار به جشنواره راه یافتند.

این آثارشامل گامووه اثر ‘محمود خرم آزادی’  زاویله اثر ‘رضا کرمی زاده’  آلا صبح زود رفت اثر’ ایرج کاظمی’  درجبهه شمال خبری نیست اثر’اکبر آیین’  پرخاش های زنی که مادر بود اثر’مسلم نارکی’ و  بادلو اثر ‘ امیرحسین نوروزی ‘ نام دارند.

این آثار روزهای 12 و 13 مهرماه سال جاری در سالن های هنرنما، مرحوم حسین پناهی و سالن استاد سید یونس ابسالان با هم به رقابت پرداختند.

آثار ذکر شده  را ‘شهره سلطانی’ ، ‘کوروش نریمانی’ و ”امیررضا وزیری’ از بازیگران و کارگردانان مطرح تئاتر کشور داوری کردند.

هیات داوران بیست چهارمین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه وبویراحمد لوح تقدیر و جایزه نقدی به موسیقی نمایش ‘ آلا صبح زود رفت ‘ اثر’مسعود کشاورز ‘ اهدا کرد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به طراح صحنه نمایش’ بادلو’ به ‘فاطمه یوسفیان ‘ اهدا شد.

لوح تقدیر و هدیه نقدی به طراح لباس نمایش ‘ بادلو’ به ‘صابر محمدی’ اعطا شد.

هیات داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به ‘سمیه سیروس مقدم’ بازیگر نمایش ‘ آلا صبح زود رفت ‘ و ‘یاسمن پناه’ بازیگر نمایش ‘زاویله’ اهدا کرد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ‘اعظم فرزین’ از نمایش ‘پرخاش های زنی که مادر بود’ و ‘ شیوا مهدوی’ بازیگر نمایش’ در جبهه شمال خیری نیست’ اهدا کرد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به ‘سیاوش عالی پور’ از نمایش’ در جبهه شمال خبری نیست’ و’اردلان فنی’ در نمایش ‘بادلو’ به عنوان رتبه سوم بازیگران مرد اهدا شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به ‘محمد رفیعی’ در نمایش ‘در جبهه شمال خیری نیست’ و ‘داوود پارسا’ در نمایش ‘ گامووه’ به عنوان رتبه دوم بازیگران مرد اعطاشد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ‘اکبر آیین’ در نمایش ‘زاویله’ به عنوان رتبه اول بازیگر مرد اهدا شد.

در بخش نویسندگی لوح تقدیر و جایزه نقدی به ‘ اورنگ نارکی’ برای نمایشنامه’پرخاش های زنی که مادر بود’ به عنوان اول ‘ امیر حسین نوروزی’ برا ی نمایشنامه ‘بادلو’

دوم ‘ و’رضا گشتاسب’ برای نمایشنامه ‘ زاویله’ عنوان اول اعطا شد.

در بخش کارگردانی اول لوح تقدیر و جایزه نقدی به ‘مسلم نارکی’ برای نمایش’پرخاش های زنی که مادر بود’ و ‘اکبر آیین ‘برای نمایش’ در جبهه شمال خبری نیست’ اهدا شد.

دوم لوح تقدیر و جایزه نقدی به’ امیر حسین نوروزی’ برای نمایش ‘ بادلو’و اول لوح تقدیر و جایزه به ‘رضا کرمی’ برای نمایش ‘ زاویله’ اعطا شد.

سه نمایش برگزیده ‘زاویله’ ، ‘بادلو’ و ‘ پرخاش های زنی که مادر بود’ برای حضور در جشنواره منطقه ای تئاتر کشور معرفی شدند.

گفتنی است جوایز نقدی نفرات برتر به ترتیب 4 ، 3 و 2 میلیون ریال بود که به آنان پرداخت شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد