تاریخ درج خبر : 1393/08/29
کد خبر : ۳۹۸۶۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر معاون جدید از منطقیان و بزرگواری/ بهمن‌بیگی چماق را گرفت و قلم را هدیه داد

تودیع و معارفه معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرکل، معاونین، روسا و کارکنان آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این نشست همچنین برخی از چهره‌های سیاسی اصلاح طلب نیز حضور داشتند.

amozsh-76

*تقدیر از همسر در آئین تودیع

در آئین معارفه و تودیع معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد مطالب زیادی مطرح شد و همچنین با حاشیه‌هایی روبرو بود.
پردال در آئین تودیع خود از سمت معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در یک اقدام جالب با اهداء لوح و هدایای از تمام همکارانش در آموزش ابتدایی تشکر و قدردانی کرد.
پردال از کارمندان، مسئولان، کارپردازان و حتی راننده خود در معاونت آموزش ابتدایی قدردانی کرد.
معاون سابق آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز همسر خود را به این مراسم دعوت کرده بود تا از او جلوی جمع به نوعی قدردانی کرده باشد.
*خواهش‌نیک مجری برنامه با لحن شوخی گفت: کارمندان همه برای رفتن به واحد آموزش ابتدایی انتقالی بگیرند.

*زارع‌پور: معتقد به سازمان شیشه‌ای و شفاف هستم

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز در آئین از زحمات خانم پردال قدردانی کرد و گفت: همه معلمان این استان خاطرجمع باشند که به دلیل انتقاد از آموزش و پرورش به تخلفات اداری نخواهند رفت.

amozsh-41
زارع‌‌پورگفت: من معتقد به سازمان شیشه‌ای و شفاف هستم و شفاف بودن از سیاست‌های دولت تدبیر و امید است.
این مسئول ارشد نظام تعلیم و تربیت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر چند که نباید دوره‌های گذشته و کارهای انجام شده در گذشته را تخطئه کرد اما من به عنوان یک کارشناس نسبت به نظام ۶-۳-۳ منتقد هستم.
این مسئول افزود: به قدری در زیرساخت‌ها برای اجرای این نظام ضعیف بودیم که مجبور شدیم از نیروهای خدماتی در آموزش استفاده کنیم.
وی گفت: همین موضوع به شدت به آموزش و پرورش لطمه وارد کرد که اگر تدبیر به خرج داده می‌شد وضعیت این‌گونه نبود.

*ابلاغ‌های که شاید به مذاق عده‌ای خوش نیاید

زارع‌پور با بیان اینکه در ابلاغ‌هایی که برای مسئولان در استان صادر می‌کنم همواره متن طولانی دارد و شاید به مذاق عده‌ای هم خوش نیاید، تصریح کرد: در این ابلاغ‌ها به نکات زیادی اشاره می‌شود از جمله این که مدیران آموزش و پرورش باید نقدپذیر بوده و در برابر اعتراض و نقد دانش‌آموز و معلم و اولیا برآشفته نشود.

amozsh-11
زارع‌پور ادامه داد: در آموزه‌های دینی چیزی به نام مدیر بیان نشده بلکه همه از تدبیر و درایت آمده پس لازم است مدیران ما به جای مدیر تلقی کردن خود تدبیر به خرج دهند تا وضعیت آموزش و پرورش بهتر از قبل شود.
در ابلاغ معاون جدید آموزش و پرورش استان زارع‌پور به نکاتی در چند بند اشاره کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به لزوم طرح کیفیت آموزشی در مدارس ابتدایی، افزایش کیفیت در مدارس پیش‌دبستانی، استفاده از نیروهای شایسته در بدنه آموزش ابتدایی، ایجاد انگیزه در بین معلمان، ارتقای جایگاه دانش‌آموزان و توجه به مدارس روستایی و چند پایه اشاره کرد.

*بهمن‌بیگی چماق را گرفت و قلم را هدیه داد

معاون آموزش ابتدایی آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیاری از مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد مربوط به ناقص اجرا کردن آموزش ابتدایی در این استان است.

amozsh-29
علی‌شیر زهرایی در مراسم معارفه خود به عنوان معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: به دلیل پراکنده و صعب‌العبور بودن مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد، اجرای عدالت‌ آموزشی را با مشکل مواجه کرده است.

*تقدیر از دوستان سیاسی، منطقیان و بزرگواری

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضرورت دارد که به آموزش ابتدایی نگاه ویژه‌ای داشته باشیم و آن را در آمایش سرزمینی ببینیم.
زهرایی با بیان اینکه نباید اسم دوره ابتدایی اذهان را به سمتی ببرد که از اهمیت و جایگاه این دوره آموزشی غافل شویم، تصریح کرد: ریشه تمام مشکلات در استان کهگیلویه و بویراحمد حتی بوته کنی و تخریب گیاهان به آموزش ناصحیح دوره ابتدایی بر می‌گردد.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: نوآوری در فرآیند آموزشی، کارگاه‌های آموزشی و تخصصی جهت ارتقای سطح دانش معلمان دوره ابتدایی ضرورت انکار ناپذیر است.
زهرایی برگزاری برنامه‌های کیفی بخشی را برای پایه‌های مختلف دوره ابتدایی لازم دانست و افزود: در انتصاب مسئولان باید اعتدال را سرلوحه قرار بدهیم و در این راستا به شعار دولت تدبیر و امید عمل کنیم.
وی در ادامه یادی از معلم عشایر بهمن بیگی اشاره کرد و گفت: این معلم عشایر با تلاش‌های زیادی که در سرما و گرما از خود نشان داد، چماق را گرفت و به قلم تبدیل کرد.
زهرایی در ادامه از دوستان فرهنگی و سیاسی خود قدردانی کرد و با نام بردن از حجت‌الاسلام بزرگواری نماینده حوزه کهگیلویه از او به طور ویژه تشکر و قدردانی کرد و گفت: دوستان بنده همیشه مورد حمایت من خواهند بود و از آقای منطقیان کمال تشکر دارم.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد همچنین از مجمع نمایندگان و مدیرکل آموزش و پرورش که فشارهای گروه‌های سیاسی را تحمل می‌کند، تشکر کرد.
در این آئین که اردشیر یاری با حفظ سمت، سه ماه مسئولیت معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت، گفت: ریشه همه معضلات اجتماعی موجود به نقص‌ها در دوره ابتدایی برمی‌گردد و اگر ما مدیران و معلمان دانش‌آموزان را در این دوره خوب تربیت می‌کردیم برخی از مشکلات امروزی را نداشتیم.

حضور محمد بهرامی در این آئین نیز نکته قابل توجه است.

amozsh-27

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • صدیقه گفت:

  سلام
  بیچاره ها.جنگ زده ها نسل سوخته.جای این اصلاحات و اصول و کوفت وزهروماری به خود آیید. فکرتونو باز وروشن کنید وبذارید رو هم تاکم سیاست منطقه محروم نابودمون کنه
  ای وای از دست شماها نه اصلاحات . نه اصول ونه چپ ونه راست ب ه فکرشما نیستن

  ان الله لایغیر مابقون حتی یغیرو ما بانفسهم

 • فرهنگی با غیرت گفت:

  واقعا برا اصلاحات متاسفم با این انتصابها دلم به حال خودم میسوزه که بگم اصلاحاتی هستم بابا به خدای واحد علیشیر زهرایی یکی از افرادی بود که برای نیرهوهای اصولگرا یعنی بزرگواری چندین بار براش سخنرانی کرد و در جاهای مختلف براش جلسه گذاشت کجایید سران اصلاحات چرا با تیشه دارید ریشه خود را قطع می کنید ای واااااااااااااااااااااااااااای

 • الا گفت:

  اقای زهرایی ابروی اصلاح طلبان رابااین کارت بردی بزرگواری کجاش خوبه?چرا خودتوکوچیک میکنی?عجب افکارفجیهی !!!

 • بویراحمدی گفت:

  چراعکس حاج داوری درچهره
  های استان نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 • عیسی گفت:

  در تعجب هستم چرا مدیر کل برای لنده اقدام نمی کنه؟ مانع کیست؟ استاندار یا سیدکامل تقوی؟کجادیدی مدیر احمدی نژاد 18ماه از دولت جدید گذشته باشه و هنوز مدیر باشه؟آیا معامله ای شد؟آقای زارعپور به چه قیمتی؟ بسه دیگه تمومش کن و مدیرلنده را معرفی کن و بیش از این آبروی تشکیلاتو نبرید

 • چرام گفت:

  ای کسانی که قضاوت می کنید غرض ومرض را کنار بگذارید زمانی که شما قادربیان لفظ اصلاحات نبودید زهرایی چوب ان را خورد نکنه

 • رضا گفت:

  واقعا کارشناس توسعه درست گفته نمی دانم بعضی امثال جناب م. م چرا بی خود و بی جهت تو هر جلسه ای شرکت می کنن.. خودشون باید روشون نشه که در جلساتی که هیچ ربطی بهشون نداره شرکت کنن. همه هم از اینجور رفتارهای برخی کاندیداهای همیشه ناکام متنفرند.

 • کارشناس توسعه گفت:

  این به اصطلاح سیاسیون سوخته در این جلسات چکار می کنن شما را به خدا یکی نیست به اینا بگه که سر سیرید یا ته پیاز که از دهدشت پا می شی می آی تو هر جلسه تودیع و معارفه آخه مگه این کارا علم یا تجربه یا اندیشه و…یا رای برات داره رفیق! نه آقا از این خبرا نیست. کوتاه بیا خودتو بیش از این سبک نکن.

 • دهدشتی گفت:

  روزگار عجیبی است -پست و مقام یه روز اصول گراو با بزرگواری و یه روز اصلاح طلب و روحانی ……

 • چرامی گفت:

  زهرایی دردوران اصلاحات عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بود چه شده دردوره اعتدال از بزرگواری تشکر میکند زهرایی اعتقاد به حزب و تفکر فکری ندارد طالب پست است. هرجا بچرید براش میچرخد

  • چرام گفت:

   دوست عزیز زهرایی طالب پست نبوده ونیست توانایی داشته پست دیده اصالت ونجابت هم درپست بی اثر نیست معلوم که خیلی نگرانی

 • معصومه گفت:

  سلام دایی جان انتصاب به جا و هوشمندانه شما را صمیمانه تبریک می گویم، انشاء الله در آینده نه چندان دور کلیه مشکلات آموزشی خصوصا آموزش دوره ابتدایی توسط شما وسایر بزرگواران حل شود به امید موفقیت های روز افزون برای حضرت عالی و سایر بزرگواران ایل بزرگ بابکانی را دارم.

 • ناشناس گفت:

  با سلام .البته جناب زهرایی اصلاح طلب است وبا وجود منطقیان نباید به کس دیگری توجه کند به خصوص که تندروهای مجلس فعلی امان از اصلاحات گرفته اند .تعبیر ایشان از نفی چماق ..یاداور رسالت معلمی است که همه ی عمرش را همراه عشایر بوده است و او کسی نیست جز مرحوم محمد بهمن بیگی که یاد وخاطره ی او همیشه در ذهن ها باقی است

 • هوشنگ گفت:

  جناب دبیقی کاش بزرگواری حضور داشت شما وزهرای وبزرگواری دستای همدیگر را به نشونه پیروزی بالا میبرید مثل روزها ی که دردانشگاه آزاد دهدشت دستهای دکتر بهره بهر رابرای پیروزی بزرگواری بالا میبردید

 • اصلاحاتی گفت:

  بله آقای زهرایی مسئول مالی ستاد آقای بزرگواری باید معاون مدیر کل بشه یادمون نرفته درسحن مجلس چطور دو پای میپرید توهوا ومرگبررهبر اصلاحات خاتمی مگفت کسی که تقدیرتشکر ازجبهه پایداری میکند چطور می تواند اصلاحاتی باشد واقعآ برای منطقیان متاسفم. برای لاهوتی هم متاسفم به گفته کسینجر سیاست جای قهرندارد

 • فرزند بلاد شاپور گفت:

  چه انتصاب جالبی ! این اقا هم از بزرگواری تقدیر میکند هم از منطقیات و هم چماق مورد علاقه بزرگواری را از دست مردم میگیرد . عجب حرفی میزنی نمیدانی حاجی چقدربه چماق علاقه دارد و هرگز راضی نیست مردم چماق را زمین بگذارند

پربازديد