تاریخ درج خبر : 1393/08/30
کد خبر : ۳۹۹۱۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: از صادرکنندگان نمونه استان در سال 92 تجلیل می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج فردا و با حضور مسؤلان کشوری و استانی از 5 تن از صادرکنندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 92 تجلیل خواهد شد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده تجلیل از 5 صادرکننده استان را از جمله برنامه های روز صادرات اعلام کرد و ادامه داد: بر اساس معیارهای مشخص از این تعداد 3 صادرکننده به عنوان صادر کننده نمونه و 2 صادرکننده به عنوان صادر کننده قابل تقدیر استان انتخاب شده اند.
دیودیده تقدیر از صادرکنندگان نمونه و بررسی موانع صادرات را از جمله اهداف همایش روز ملی صادرات عنوان کرد و گفت: در این همایش شرایط صادرات استان بررسی می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام حضور مسئولین ارشد استان و همچنین رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در همایش روز ملی صادرات تصریح کرد: روز ملی صادرات به عنوان روز نبض گیری وضع اقتصاد کشور است و صادرات ویترین اقتصاد کشور و پنجره رو به خارج اقتصاد ماست به همین دلیل از اهمیت خاصی برخوردار است و باید به نگاه ویژه مورد توجه قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: در این همایش از شرکت های آسه، سیمان یاسوج و سپاهان موکت به عنوان صادرکننده نمونه استانی و نمایندگی دوغ آبعلی در شهر یاسوج و همچنین از آقای سعید محسن خواه صادر کننده محصولات باغی تحت عنوان صادرکننده قابل تقدیر ، تجلیل بعمل خواهد آمد.
داریوش دیودیده در پایان با بیان اینکه همایش روز ملی صادرات روز شنبه اول آذرماه 93 ساعت 10-12 در محل سالن اجتماعات دکتر کنعانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ، جنب بیمارستان امام سجاد (ع) برگزار خواهد شد از تمامی صنعتگران، اصناف، تجار و فعالین اقتصادی استان جهت حضور در این همایش دعوت به عمل آورد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد