تاریخ درج خبر : 1393/09/01
کد خبر : ۳۹۹۶۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

قهرمانی دهدشت در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان استان

دهدشت قهرمان مسابقات انتخابی کشتی آزاد وفرنگی نوجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد شد.

مسابقات انتخابی کشتی آزاد وفرنگی نوجوانان قهرمانی استان کهگیلویه وبویراحمد با شرکت تیم های یاسوج ،دنا ،گچساران ،باشت ، بهمئی ،لنده ودوتیم از دهدشت وبا حضور بیش از ۸۰ کشتی گیر در دو رشته آزاد وفرنگی در خانه کشتی دهدشت با هم به رقابت پرداختند که در هر دورشته آزاد وفرنگی تیم دهدشت به مقام قهرمانی استان رسید.

برپایه این گزارش در کشتی فرنگی در وزن ۴۲کیلوگرم ،مهرداد دوستی مطلق از دهدشت،در ۴۶کیلوگرم ،حامد نعمت زاده از دهدشت،در ۵۰کیلوگرم،صادق مظاهری از گچساران،در۵۴کیلوگرم،نیما گرگانی از دهدشت،در ۵۸ کیلوگرم،ابوالفضل ابرکار از باشت،در ۶۳کیلوگرم ،سپهر اژدری از یاسوج ،در ۶۹ کیلوگرم ،پژمان گلزاری از دهدشت،در ۷۶ کیلوگرم ،علی پیروج از یاسوج،در ۸۵کیلوگرم، مهدی سعیدی فر از گچساران ودر ۱۰۰ کیلوگرم حسین مردانی از گچساران به مقام قهرمانی رسیدند.
در نتایج تیمی ،تیم کشتی فرنگی نوجوانان دهدشت با ۸۹ امتیاز مقام اول ،گچساران با ۷۹ امتیاز مقام دوم ویاسوج با ۶۵ امتیاز مقام سوم را کسب کردند.
در کشتی آزاد ودر وزن ۴۲کیلوگرم ،فردین موسوی از دنا،در ۴۶ کیلوگرم ،محسن سالاری از یاسوج ،در ۵۰ کیلوگرم ،فرشاد رحیمی از باشت،در ۵۴ کیلوگرم،آرمین محمدی از باشت،در ۵۸ کیلوگرم ،علی نژاد هاشمی از لنده ،در ۶۳کیلوگرم،حسین زارعی از بهمئی،در۶۹ کیلوگرم ،حسین داودی از دنا، در ۷۶ کیلوگرم،عرفان محسنی از دنا،در ۸۵کیلوگرم،امین صداقت زاده از دهدشت ودر ۱۰۰ کیلوگرم ،میلاد غلامی از باشت ،قهرمانان اوزان ده گانه بودند.
در نتایج تیمی، تیم کشتی آزاد دهدشت با۷۴ امتیاز مقام اول،دنا با ۵۴ امتیاز مقام دوم وبهمئی با ۴۳ امتیاز مقام سوم تیمی را بدست آوردند.
علی سلیمانی رئیس هئیت کشتی استان در حاشیه این مسابقات در گفتگوبا کبنااسپورت از برگزاری لیگ استان در رده های نوجوانان وجوانان فرنگی در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود:آئین نامه این مسابقات جهت معرفی باشگاه ها به هیئت استان به هیئت های شهرستانها ارسال خواهد شد.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد